تفاوت در رزوه مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تفاوت در رزوه مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با استفاده از مخازن کوچک تصفیه از نوع تحت فشار برای ذخیره سازی آب تصفیه شده استفاده می شود.

برای اینکه آب ورودی و خروجی به مخزن قابلیت کنترل داشته باشد و بتوان مسیر آب به مخزن را در مواقع لازم باز و یا قطع کرد، از شیر مخزن استفاده می شود.

این شیر در قسمت بالای مخزن نصب می شود و اهرم به کار برده شد در شیر با قابلیت چرخش 90 درجه این امکان را می دهد که به راحتی مسیر آب به مخزن را کنترل کرد.

این شیر به همراه مخزن ذخیره نمی آید و باید به صورت جداگانه تهیه شود. البته دقت داشته باشید هر شیری بر روی مخازن نصب نمی شود.

بخش بالای مخازن دارای رزوه ای است که می تواند به سمت بیرون از مخزن طراحی شده باشد و یا در داخل مخزن تعبیه شده باشد.

به عنوان نمونه شیر مخزنی که رزوه از داخل دارد، می تواند بر روی انواع مخازن که دارای رزوه از بیرون هستند نصب شود و برعکس هر شیر مخزنی که دارای رزوه از بیرون باشد.

در مخازنی که رزوه آنها داخل مخزن است قابل استفاده می باشد. مخازنی که رزوه آنها از بیرون است، با عنوان رزوه نری نیز شناخته می شوند.

عدم توجه به این نکات باعث می شود تا انواع شیر برای نصب بر روی مخزن قابل استفاده نباشند.

به همین دلیل برای تعویض مخزن پیشنهاد می شود از قبل از قابلیت استفاده شیر مخزن قدیمی بر روی مخزن جدید اطمینان حاصل نمایید و در صورت لزوم شیر مناسبی را تهیه کنید.

از دیگر تفاوت های شیر مخزن می توان مهره ای یا فیتینگی بودن محل نصب شیلنگ را نام برد، هر دو شیرهای مخزن فیتینگی و مهره ای دارای خروجی 1.4 اینچ برای نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی است.

تفاوت در رزوه مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تفاوت در رزوه مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط