جنس اورینگ به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

جنس اورینگ به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

با اینکه اورینگ یکی از قطعات بسیار ساده در دستگاه تصفیه آب خانگی است، اما جنس و کارایی آن نقش مهمی در عملکرد هر چه بهتر عایق بندی قطعات مختلف دارد.

اورینگ ها قطعاتی پلاستیکی می باشند که عموما به صورت دایره ساخته می شوند.

با قرار گرفتن در شیار هوزینگ و اتصالات مختلف سبب عایق بندی هر چه بهتر قطعات می شوند.

برای تشخیص کیفیت اورینگ تنها کافی است اورینگ را که حالت کشسانی دارد، کمی بکشید، در صورتی که اورینگ شکلی همانند حالت اولیه خود پیدا کند.

بدین معناست که از نظر کیفیت مطلوب است اما اگر با هر بار کشاندن تغییر شکل دهد و همانند شکل اولیه نشود یعنی که اورینگ از کیفیت مطلوبی بهره مند نمی باشد.

جنس اورینگ ها با توجه به دمای آب ورودی نیز تغییر پیدا می کند. از آنجایی که پلاستیک ها در برابر آب سرد و گرم آستانه تحمل محدودی دارند اورینگ ها را از نظر جنس به دو دسته اورینگ آب سرد و اورینگ آب گرم تقسیم می کنند.

اورینگ هایی که برای ورودی آب سرد مورد استفاده قرار می گیرند آب را تا محدوده دمای 1-45 درجه سانتی گراد تحمل می کنند.

اما اورینگ هایی که برای آب گرم ساخته می شوند می توانند آب را با دمای 1 الی 80 درجه سانتی گراد بپذیرند.

از طرف دیگر در دستگاه های تصفیه آب خانگی به دلیل تماس دائم آب بهتر است اورینگ ها استانداردهای تصفیه آب و تاییدیه غذا و دارو را داشته باشند.

با اطمینان از کیفیت و جنس اورینگ به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر می توانید آلودگی های احتمالی از آب خروجی دستگاه را کاهش دهید.

جنس اورینگ به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

جنس اورینگ به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آببه صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط