حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر منجر به بروز چه مشکلاتی می شود ؟

حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر منجر به بروز چه مشکلاتی می شود ؟

نصب نادرست دستگاه تصفیه آب خانگی، وجود هوا درون آب ورودی به دستگاه، تعویض قطعات و فیلترهای مختلف دستگاه تصفیه آب از عواملی تاثیر گذار در حبس هوای درون دستگاه است.

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی به هر علتی دچار هوا گرفتگی شده باشد باید هواگیری شود، زیرا وجود هوا در صورتی که در نقطه ای از دستگاه تجمع پیدا کنند می تواند سبب بروز مشکلات مختلفی برای عملکرد دستگاه شود.

مشکل حبس هوا ممکن است برای هر دستگاه تصفیه آبی از جمله سیستم های اسمز معکوس سافت واتر ایجاد شود و بهتر است در همان مراحل اولیه و ابتدایی هوای اضافه درون دستگاه خارج گردد.

شکستن هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه می تواند یکی از علت های وجود هوا درون هوزینگ باشد. اگر چه شکسته شدن هوزینگ می تواند طی عوامل بسیار متعددی اتفاق بی افتد اما گاهی هوای محبوس درون هوزینگ می تواند از عامل های شکستگی هوزینگ باشد.

هوایی که در آب شهری وجود دارد می تواند سبب وارد کردن ضربه های شلاقی به محفظه فیلترها و در نتیجه ترک و شکستگی آنها باشد. این اتفاق در دستگاه های اسمز معکوس که دارای پمپ تقویت کننده فشار می باشند نیز شایع تر است.

روشن نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی از دیگر علت های هوای محبوس درون سوئیچ فشار پایین است. سوئیچ قطع کن فشار پایین یا سوئیچ لوپرشر وظیفه دارد  تا فشار آب ورودی به دستگاه را بررسی کند.

این سوئیچ دارای یک ورودی آب است و هنگامی که هوا درون این سوئیچ به دام بی افتد، اجازه نمی دهد تا سوئیچ فشار پایین فشار آب را تشخیص دهد و دستگاه را روشن کند. از بهترین راه حل ها برای آزاد کردن هوای درون سوئیچ خارج کردن شیلنگ از سنسور است تا به واسطه آن هوا تخلیه شود.

حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر منجر به بروز چه مشکلاتی می شود ؟

حبس هوا در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر منجر به بروز چه مشکلاتی می شود ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط