خار فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد؟

خار فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد؟

اتصالات فیتینگی از رایج ترین اتصالاتی هستند که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر برای وصل کردن شیلنگ به قطعات و فیلترهای مختلف به کار می روند.

این قطعه در بخش های مختلف دستگاه تکرار شده است و کاربردهای گوناگونی دارد.

با اینکه کار با اتصالات فیتینگی آسان تر و پر سرعت تر از اتصالات مهره ای است، اما در صورتی که اتصال کیفیت لازم را نداشته باشد، نمی تواند شیلنگ را به خوبی درون خود نگه دارد و عایق بندی آن از اتصالات مهره ای ضعیف تر است.

به همین دلیل از قطعه ای با عنوان خار فیتینگی یا قفل نگه دارنده در اتصالات فیتینگی استفاده می کنند.

به کارگیری از حلقه نگه دارنده در اتصالات فیتینگی و قابلیت حرکت حلقه به سمت جلو و عقب احتمال نشتی و خارج شدن شیلنگ بالاتر می رود.

در صورتی که حلقه اتصال به سمت داخل اتصال قرار گرفته باشد شیلنگ به آسانی از داخل اتصال جدا خواهد شد اما اگر این حلقه در بخش خارجی اتصال قرار بگیرد شیلنگ درون آن کاملا قفل شده و درون اتصال محکم می شود.

قرار دادن خار فیتینگی به دور این حلقه باعث می شود تا حلقه در اثر فشار آب حرکت نکند و شیلنگ از اتصال خارج نشود، همان گونه که می دانید نشتی آب منجر به بروز مشکلات مختلف در دستگاه می شود.

پس بهتر است با استفاده از این قطعه کوچک و بسیار ارزان، اتصالات فیتینگی را بهتر عایق بندی کرد و احتمال نشتی آب از اتصال را کاهش داد.

خار فیتینگی از جنس پلاستیک شاخته می شود و با تهیه یک بسته آن می توانید تمامی اتصالات فیتینگی دستگاه را عایق بندی کنید.

خار فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد؟

خار فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر چه نقشی دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط