خدمات پس از فروش مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

خدمات پس از فروش مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

 مخزن یکی از قطعات ثابتی است که از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر استفاده می شود.

مخزن وظیفه ذخیره آب تصفیه شده را دارد و علاوه بر اینکه حفظ کیفیت آب در مدت زمانی که ذخیره می شود بسیار مهم است، خروج آب با فشار مناسب از مخزن نیز ضرورت دارد.

از آنجایی که مخازن تصفیه آب به صورت پلمپ طراحی شده اند و امکان شستشو آنها وجود ندارد.

توصیه می شود برای عملکرد هرچه بهتر و حفظ کیفیت آب تصفیه شده حداقل هر پنج سال یک بار مخازن را تعویض نمایید.

در طول مدت زمان استفاده از مخازن بهتر است نگهداری های لازم انجام شود تا راندمان دستگاه به هم نریزد و بتوان حجم کافی و مناسبی از آب تصفیه شده را با فشار مناسب در اختیار داشت.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز و معتبر برند سافت واتر تایوان در ایران، خدمات پس از فروش بسیار گسترده ای را تا چندین سال برای عملکرد هرچه بهتر قطعات دستگاه ارائه می دهد.

نصابان و کارشناسان مجرب و حرفه ای این شرکت با سال ها تجربه و آموزش های بسیار، بهترین خدمات را جهت عملکرد بهتر قطعات و تعمیر و رسیدگی به آنها انجام می دهند.

رسیدگی به مخزن و تنظیم فشار هوای درون آن یکی از اقداماتی است که هر چند وقت یک بار جهت عملکرد بهتر این قطعه صورت می پذیرد.

با تنظیم هوای مخزن علاوه بر اینکه فشار آب خروجی از شیر برداشت کافی خواهد بود، بلکه فضای کافی برای ذخیره آب در مخزن نیز به وجود خواهد آمد.

خدمات پس از فروش مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

خدمات پس از فروش مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط