خرابی های رایج در اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

خرابی های رایج در اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اتصالاتی که برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی طراحی شده اند تنها برای نصب شیلنگ با قطر 1.4 اینچ ساخته شده اند، در واقع این اتصالات تنها برای نصب شیلنگ تصفیه خانگی طراحی شده اند و از نظر ابعاد نیز نسبت به سایر اتصالات تصفیه آب نیمه صنعتی کوچکتر هستند.

اتصالاتی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند در انواع مختلفی چون زانویی، سه راهی و غیره طراحی شده اند.

در واقع چون قطعات و تجهیزات استفاده شده در دستگاه های تصفیه گسترده هستند، انواع مختلفی از اتصالات طراحی شده است تا بتوان به واسطه آنها ارتباطات بین فیلترها و قطعات را برقرار کرد.

این اتصالات از نظر کیفیت بسیار مرغوب هستند و می توانند فشار آب را تا حداکثر 125 psi تحمل کنند.

اتصالات در هر نوعی که باشند به مرور زمان و با استفاده طولانی مدت از دستگاه تصفیه آب خانگی، برای تعویض فیلترها و تعویض و تعمیر قطعات بارها باز و بسته می شوند و به مرور زمان دچار فرسودگی و خرابی می شوند.

ایجاد رسوب و گرفتگی به دلیل ورود آب تصفیه نشده، ایجاد ترک های مویی در اتصالات به دلیل شوک های فشاری توسط سیستم، ضعیف شدن گیره ها در اتصالات فیتینگی از خرابی های رایجی است که در انواع اتصالات دیده می شود.

علاوه بر این خراب شدن فنرها و قطعات بسیار ظریفی که در این اتصالات به کار برده می شود از دیگر مشکلاتی هستند که سبب می شود اتصال کارایی قبل را نداشته و نیاز به تعویض داشته باشد.

دقت داشته باشید که اتصالات را از نظر سلامت هر چند وقت یک بار یا هنگام تعویض فیلترها و قطعات بررسی کنید، زیرا اتصالات خراب در دستگاه می تواند مشکل آفرین باشد.

مشکلاتی چون در رفتگی شیلنگ از اتصال خراب، آن هم هنگامی که در منزل نیستید می تواند خساراتی را به شما وارد  کند. به همین دلیل توصیه می شود هر چند سال یک بار اتصالات معیوب را تعویض کنید.

خرابی های رایج در اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

خرابی های رایج در اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط