خرید پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

خرید پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر دارای قطعه ای ثابت و اصلی به نام پمپ می باشند.

پمپ تصفیه آب خانگی با جریان برق 24 ولت کار می کند و عملکرد صحیح آن نقش بسیار مهمی در راندمان تولید آب تصفیه شده دارد.

در صورتی که فیلترهای تصفیه آب به موقع تعویض شوند و دستگاه در شرایط مطلوبی کار کند، پمپ تصفیه جزء قطعاتی است که می تواند طول عمری طولانی داشته باشد.

خرابی پمپ گاهی با ایجاد صدای ناهنجار از پمپ و گاهی با عدم تامین فشار آب ورودی به ممبران نشان داده می شود، در این صورت پمپ دستگاه حتما باید مورد سرویس و عیب یابی قرار بگیرد تا بتواند کار کند، در غیر این صورت بازدهی دستگاه بسیار افت پیدا می کند.

حال اگر قصد خرید پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر را دارید می توانید با شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تمای بگیرید زیرا شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی محصولات سافت واتر است و کلیه محصولات سافت واتر را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

علاوه بر آن این شرکت کلیه خدمات پس از فروش مربوط به دستگاه تصفیه آب سافت واتر را ارئه می دهد، این شرکت با بازدیدهای دوره ای از دستگاه و عیب یابی سیستم کلیه اشکالات دستگاه را پیدا و اقدام به رفع آنها می نماید.

پمپ نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و جزء اصلی ترین قطعاتی است که از خدمات پس از فروش دستگاه بهره مند می شود.

سفت کردن کلگی پمپ، تعویض کلگی پمپ، تعویض اتصالات مربوط به پمپ و تعویض کل پمپ و تست آن از رایج ترین خدماتی هستند که در خصوص پمپ تصفیه ارائه می شوند.

خرید پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر از شرکت کاسپین ارتباط عرشیا دارای ضمانت و گارانتی پس از فروش است.

خرید پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

خرید پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • خرید پمپ آب خانگی language:fa

مطالب مرتبط