خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر

خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر

آب آشامیدنی سالم دارای خاصیت هایی می باشد که در صورت وجود آن آب سالم به حساب می آید و آن را از آب معمولی شیر و سایر آب ها جدا می کند.

برای این که آب، سالم به حساب بیاید باید این موارد را دارا باشد:

  • از آلاینده هایی که برای بدن مضر است پاک باشد از جمله: کلر، فلوراید، موادشیمیایی، فلزات و غیره
  • با مواد معدنی طبیعی دوباره پر شده باشد: سیستم های فیلتر آب این مواد معدنی را به آب اضافه می کنند.
  • PH قلیایی آب متعادل باشد چون که آلاینده ها به طور معمول آب را اسیدی می کند.

مواد معدنی موجود در آب

آب طبیعی به طور معمول دارای مواد معدنی مفیدی از جمله: کلسیم، منیزیم، سدیم و پتاسیم است. ولی به مقدار زیاد از حد مورد نیاز بدن می باشد و همچنین به دلیل اینکه آب طبیعی در فرآیند لوله کشی و توزیع در معرض آلودگی قرار می گیرد نیاز به تصفیه دارد تا آنها از آب برداشته شوند، لازم است این مواد برای سلامت عموم دوباره به آب اضافه شود و این عمل برعهده فیلتر مینرال می باشد که در مرحله ششم دستگاه تصفیه آب سافت واتر قرار دارد.

سدیم و نقش آن در بدن و اضافه نمودن آن توسط فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب:

سدیم یک عنصر مشترک در محیط می باشد و به طور معمول در آب آشامیدنی و غذا یافت می شود. بدن انسان به منظور حفظ فشار خون، کنترل میزان مایعات وعملکرد طبیعی عصب و ماهیچه به سدیم احتیاج دارد پس سدیم نقش مهمی را در بدن ایفا می کند و وجود آن ضروری است که فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب اضافه نمودن سدیم به آب تصفیه شده را بر عهده دارد.

پتاسیم و نقش آن در بدن و اضافه نمودن آن توسط فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب:

بدن انسان برای حفاظت از فرآیندهای کلیدی روزانه حداقل 100 میلی گرم پتاسیم نیاز دارد. مصرف کافی پتاسیم خطر ابتلا به مرگ ومیر را تا 20٪ کاهش می دهد. پتاسیم همچنین فشار خون را پایین می آورد و در مقابل از دست دادن عضله محافظت می کند.عملکرد اصلی پتاسیم در بدن شامل تنظیم تعادل مایعات در بدن و فعالیت الکتریکی قلب می باشد که در دستگاه تصفیه آب فیلتر مینرال عهده دار اضافه کردن پتاسیم به آب است.

کلسیم و نقش آن در بدن و اضافه نمودن آن توسط فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب:

کلسیم ماده معدنی است که در آب یافت می شود بدن برای حفظ استخوان های قوی و انجام بسیاری از عملکردها به کلسیم احتیاج دارد.همچنین برای حرکت دادن ماهیچه ها و انتقال اعصاب بین مغز و هرقسمت از اعصاب بدن نیز لازم است.

میزان احتیاج بدن انسان به کلسیم بر اساس سن تایین می شود. برای مثال:

کودکان 1-3سال: 700 میلی گرم

کودکان 4- 8سال :1000 میلی گرم

کودکان9-13سال:1300میلی گرم

نوجوانان14-18سال:1300 میلی گرم

بزرگسالان19-50 سال:1000میلی گرم

مردان بزرگسال:51-70سال:1000 میلی گرم

زنان بزرگسال51-70سال:1200میلی گرم

خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر

خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

مطالب مرتبط