دستگاه تصفیه آب رومیزی سافت واتر

دستگاه تصفیه آب رومیزی سافت واتر

درواقع این دستگاه به نام تصفیه آب معروف شده است وگرنه هیچ عمل و فعالیتی برای تصفیه کردن انجام نمیدهد ! تنها کاری که می توان روی آن انجام داد این است که به جای مخرن معمولی دستگاه از مخزن تصفیه دار یا سنسور دار استفاده کرد و به طور کلی آب سرد کن برند سافت واتر مدل YLR5-6DN300A می باشد.همانطور که از لوگو ی حک شده روی آب سرد کن پیداست از برند سافت واتر SOFTWATER است که این برند دارای تاییدیه ها و استاندارد ها بین المللی برای همه ی محصولات خود است.

بعضی از مشخصات این دستگاه این است که از جنس فلزی ساخته شده است و دو کاره می باشد به این معنی که هم آب سرد و هم آب جوش را با شیر جداگانه می توان دریافت کرد. آب مخزن آب سرد کن را باید به صورت دستی پر کرد و تا 2  LITR در ساعت آب سرد تولید می کند.

حداقل دما

6 درجه سانتی گراد
حداکثر دما

10درجه سانتی گراد

نکته ای که باید در مورد این دستگاه توجه نمود این است که اول از همه برای سطح و مقدار آب داخل مخزن علامت گذاری شده و نباید بیشتر از آن پر شود ،با پر شدن بیش از حد مانع از خروج بخار آب می شود و دردسر ساز است.نکته دیگر خالی ماندن مخزن آب جوش که باعث سوختن المنت گرم کننده و مخزن آب سرد که باعث یخ زدن و خرابی می باشد.

دستگاه تصفیه آب رومیزی سافت واتر

دستگاه تصفیه آب رومیزی سافت واتر

شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب شرکت کاسپین ارتباط عرشیا در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)   همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

  • دستگاه تصفیه آب رومیزی language:fa

مطالب مرتبط