دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل شاتوت

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل شاتوت

برند سافت واتر یکی از برندهای معتبر در زمینه تصفیه آب و فاضلاب می باشد . دستگاه های برند سافت واتر دارای تاییدیه های مختلف مانندNSF  ، CE ، Water Quality و ISO بوده است و در صنعت تصفیه آب و فاضلاب برندی شناخته شده می باشد .

دستگاه های تصفیه آب سافت واتر در مدل های گوناگونی ارائه می شوند و یکی از مدل های ارائه شده برای این دستگاه مدل شاتوت می باشد .

دستگاه تصفیه آب مدل شاتوت ، دارای فیلتراسیون 5 مرحله ای می باشد و به دلیل طراحی خاص و زیبایی که دارد فیلترهای چهارم و پنجم درون محفظه ای در بالای دستگاه قرار می گیرند .

ویژگی های دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل شاتوت

  • یکی از ویژگی هایی که این دستگاه دارد این است که فیلترهای کربن موجود در فیلتراسیون این دستگاه از جنس گیاهی هستند و به همین دلیل کیفیت بالا و مرغوبی دارد و به بدن ضرر و آسیبی نمی رساند .
  • ویژگی مهم و کاربردی که این دستگاه دارد این است که قابلیت نصب به یخچال دارد .
  • کم صدا بودن این مدل از این دستگاه تصفیه آب از ویژگی های دیگر آن می باشد .
  • همان طور که ذکر شد این دستگاه دارای 5 مرحله فیلتراسیون می باشد اما می توانیم فیلترهای دیگر نیز روی آن نصب کنیم و تعداد مراحل فیلتراسیون آن را افزایش دهیم.
  • نصب مدل شاتوت دستگاه تصفیه آب سافت واتر به راحتی صورت می گیرد و آسان است .
  • میزان آب تصفیه شده توسط این مدل 5/1 برابر آب تصفیه شده توسط سایر مدل های دستگاه تصفیه آب می باشد .
  • در ساخت مخزن ذخیره این دستگاه نکات بهداشتی رعایت شده است و ضد باکتری می باشد .
دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل شاتوت

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل شاتوت

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط