دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر SOFTWATER

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر SOFTWATER

یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند سافت واتر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می باشد که ساخت تایوان است و با روش اسمز معکوس به صورت 6 مرحله ای استفاده می شود که می تواند بسیاری از مواد آلی و شیمیایی و آلاینده های مضر حذف کند و در جهت پاکیزه سازی آب برای مکان های مختلف مانند آزمایشگاه ها اداره ها و غیره  فعالیت کند.

همانطور که گفتیم این دستگاه از روش اسمز معکوس استفاده می کند و فیلتر ممبران در مرحله ی چهارم فیلتر ها دارد . برای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از 2 عدد بوستر پمپ برای تولید فشار لازمه ی ممبران استفاده می کنند و همچنین 3 پیش تصفیه قبل فیلتر ممبران وجود دارد که آب را برای ورود به ممبران آماده می کند.تعداد ممبرانی که در دستگاه استفاده می شود معمولا 4 عدد می باشد که 300 گالن ظرفیت دارد. توان تولید شرکتی آن 1000 لیتر در 24 ساعت اعلام شده است که به صورت واقعی تا عدد 700 لیتر کاهش می یابد.

برخی از مشخصات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر SOFTWATER :

روش تصفیه آب : REVERSE OSMOSIS

تعداد مراحل تصفیه : 6

توان تولید : 300 گالن در 24 ساعت

فیلتر پیش تصفیه : 20 اینچ اسلیم کارتریجی در هوزینگ

ارتباط ممبران ها : موازی

فیلتر مرحله اول : الیافی

فیلتر مرحله دوم : کربن پودری فعال

فیلتر مرحله سوم : کربن بلاک

فیلتر مرحله چهارم : ممبران

گیج فشار : ندارد

قطع کن آب : شیر برقی صنعتی

سوییچ هایپر شر : دارد

سوییچ لوپرشر : دارد

اتصالات : فیتینگی نیمه صنعتی

تعداد پمپ : 2

فشار تولیدی پمپ : 140

مخزن تحت فشار : ندارد

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر SOFTWATER

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر SOFTWATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط