دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای سافت واتر

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب برای بهبود طعم و بوی آب شهری و حذف مواد مضر موجود در آب استفاده می شوند . این دستگاه ها با داشتن مراحل فیلتراسیون مختلف به حذف کردن و از بین بردن املاح موجود در آب می پردازد .

تعداد مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب سافت واتر به آب ورودی به آن و محل زندگی شما بستگی دارد . در این متن دستگاه های تصفیه آب هشت مرحله ای را بررسی می کنیم .

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای دارای هشت عدد فیلتر می باشد که فیلترهای این دستگاه عبارتند از فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر مینرال ، فیلتر پست کربن ، فیلتر قلیایی ، فیلتر UV می باشند .

در فیلتر مرحله اول شن و ماسه و به طور کلی ذرات درشتی که در آب وجود دارند ، به دام می افتند و از آب گرفته می شوند . پس از گذشت مدت زمان سه ماه این فیلتر باید تعویض شود و فیلتر جدیدی توسط سرویس کار نصب شود . این فیلتر برخلاف فیلترهای دوم و سوم در داخل هوزینگی شفاف قرار می گیرد .

 فیلتر دوم فیلتر کربن اکتیو می باشد . به طور کلی کربن اکتیو به سه حالت پودری ، گرانولی یا دانه بندی شده ، میله ای یا اکسترود شده تولید می شود .

در مرحله دوم فیلتراسیون کربن گرانولی در داخل محفظه ای 5/2 اینچی قرار می گیرد و آب با ورود به این فیلتر با دانه های کربن موجود در محفظه تماس پیدا می کند و دانه های کربن ، املاح موجود در آب را جذب می کند در این مرحله به بهبود طعم و بوی آب نیز پرداخته می شود . این فیلتر در داخل هوزینگی مات قرار می گیرد .

در مرحله سوم فیلتراسیون فیلتر کربن بلاک قرار گرفته است . فیلتر کربن بلاک ، محفظه ای است که در درون آن یک بلوک کربن قرار گرفته است . فیلتر کربن بلاک تکمیل کننده پاکسازی و خالص سازی است که در دو مرحله ی پیش انجام شده ، می باشد . فیلتر کربن بلاک و کربن اکتیو پس از گذشت مدت زمان 9 ماه باید تعویض شوند .

مرحله چهارم فیلتراسیون ، مهم ترن و اصلی ترین مرحله می باشد . فیلتر ممبران ، فیلتری است که آبی که به آن وارد می شود به طور کامل خالص می شود و تبدیل به آب مقطر می شود . این فیلتر پس از گذشت مدت زمان 12 الی 18 ماه باید تعویض شود .

فیلتر پنجم فیلتر پست کربن می باشد که به از بین بردن بو و مزه ی آبی که در مخزن ذخیره بوده است ، می پردازد . فیلتر ششم فیلترمینرال است که به افزودن املاح مفید و عناصری چون کلسیم ، منیزیم ، سدیم و پتاسیم و غیره به آب می پردازند.

در فیلتر هفتم PH آب از حالت اسیدی به حالت قلیایی می رسد و طعم و بوی آن از حالت تلخی خارج می شود . فیلتر هشتم فیلتر UV می باشد که این فیلتر دارای یک لامپ UV است و با استفاده از اشعه ی فرا بنفش به حذف باکتری های موجود در آب می پردازد .

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای سافت واتر

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط