دلایل قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دلایل قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین دستگاه های تصفیه آب بین مصرف کنندگان و مشتریان در سراسر دنیا است و به دلیل رعایت تمامی استانداردهای ایمنی و بهداشتی جزء بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی به حساب می آیند.

اما با این حال این دستگاه ها همانند هر وسیله دیگری ممکن است آسیب ببینند و به دلیل عدم رسیدگی و سرویس های دوره ای دچار مشکل شوند.

قطع شدن آب خروجی یکی از مشکلات رایجی است که در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده می شود و ممکن است علت های گوناگونی داشته باشد. در ادامه به بررسی این مشکلات و نحوه رفع آنها می پردازیم.

  • قطع شدن آب خروجی از دستگاه ممکن است علتی بسیار ساده داشته باشد و آن بسته بودن شیر ورودی آب به دستگاه باشد. این مشکل با باز کردن شیر ورودی به آسانی قابل رفع می باشد.

  • ممکن است شیر مخزن در حالت بسته باشد. در این حالت آب از مخزن خارج نشده و جریان آب از شیر برداشت قطع خواهد شد.

  • تنظیم نبودن فشار هوا در مخزن می تواند از دیگر علت های قطع شدن آب خروجی از دستگاه باشد که با تنظیم فشار در صورت سلامت مخزن می توان این مشکل را برطرف کرد.

  • خراب بودن شیر برقی سبب می شود تا مسیر جریان آب به دستگاه قطع بماند و هیچ گونه آبی وارد فیلتر های تصفیه نشود، در این حالت تنها راه حل رفع مشکل تعویض شیر برقی است.

  • کیپ بودن فیلتر ممبران، کیپ شدن فیلتر نهایی دستگاه و گرفتگی شیر برداشت نصب شده روی سینک و حتی خرابی پمپ تصفیه و عدم ایجاد فشار آب برای ممبران می تواند از دلایل قطع شدن آب خروجی باشد.

دلایل قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دلایل قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط