رابط شیلنگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

رابط شیلنگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

یکی از قطعات پر مصرفی که در بخش های مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی تکرار شده است، اتصالات می باشد.

البته اتصالات انواع بسیار مختلفی دارند و طراحی و ساختار آنها با توجه به نوع کاربرد تغییر پیدا می کند.

رابط ها یکی از انواع پرکاربرد اتصالات هستند که از آن برای مربوط کردن بخش های مختلف دستگاه استفاده می کنند.

رابط در دو نوع مهره ای و فیتینگی ساخته می شود، البته امروزه نوع فیتینگی آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و به نوعی جایگزین اتصالات مهره ای شده اند.

از آنجایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی از شیلنگ تصفیه آب با قطر 1.4 اینچ استفاده می شود، اتصالات نیز با همین قطر مورد استفاده قرار می گیرند.

رابط شیلنگ 1.4 اینچ در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرد، در برخی موارد که نیاز به افزایش طول شیلنگ در دستگاه باشد، این قطعه بسیار کارآمد و ضروری است.

گاهی نیز ممکن است شیلنگ تصفیه آب زخمی شده باشد، اگر در این صورت بخواهید شیلنگ زخمی شده را از محل آسیب قطع کنید برای اتصال آن به سر شیلنگ آزاد به یک رابط شیلنگ 1.4 اینچ نیاز دارید.

البته این مورد در زمانی منطقی است که طول شیلنگ به قدر کافی بلند باشد، اگر طول شیلنگ کوتاه باشد، بهتر است کل شیلنگ تعویض شود.

رابط شیلنگ در دو نوع زانویی و ساده طراحی می شود، اتصال رابط زانویی زاویه خروجی 90 درجه می دهد و نوع ساده آن به صورت خطی ساخته می شود.

کاربرد دیگر رابط شیلنگ برای اتصال برخی فیلترهای اینلاین است، گاهی از نوع زانویی رابط شیلنگ در مخزن های تبدیل دار آب سرد کن استفاده شده است.

رابط شیلنگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

رابط شیلنگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط