رابط شیلنگ یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

رابط شیلنگ یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

رابط های شیلنگ یکی از انواع اتصالات بسیار کاربردی هستند که از آنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شود.

این اتصال از نوع اتصالات سریع یا فیتینگی است و نحوه کار با آنها بسیار ساده می باشد. این اتصال در دسته رابط ها قرار دارد و در دو نوع رابط شیلنگ ساده و یک طرفه مورد استفاده قرار می گیرد.

رابط شیلنگ یک طرفه نوعی رابط است که تنها اجازه عبور آب از یک مسیر را می دهد، در هر دو سر ورودی و خروجی این اتصال از فیتینگ 1.4 اینچ استفاده می شود.

هر دو سر این اتصال قابلیت نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی با قطر 1.4 اینچ را دارد. علاوه بر شیلنگ می توانید هر نوع رابط میله ای با همین قطر را به اتصال وصل نمایید.

رابط شیلنگ یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر کاربرد زیادی دارد و در مواقعی که نباید اجازه برگشت آب داده شود، از رابط شیلنگ یک طرفه در دستگاه استفاده می کنند.

در برخی موارد از رابط شیلنگ یک طرفه پس از شیر میکس به عنوان رابط یک طرفه استفاده می شود و اجازه بازگشت آب پر فشار از مخزن را نمی دهد.

در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر ممکن است نیاز باشد مسیر خروج آب تصفیه شده با استفاده از رابط شیلنگ یک طرفه محدود شود و اجازه بازگشت آب به فیلترهای مجاور داده نشود.

این اتصال از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته شده است و مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن کاملا بهداشتی و مطابق با استانداردهای غذایی است.

رابط شیلنگ یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

رابط شیلنگ یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط