روش های تغییر دادن سختی آب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

روش های تغییر دادن سختی آب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

سختی مناسب آب برای شرب بین 20-100 ppm است. دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر نیز قادر هستند تا آب ورودی را تصفیه کنند و با همین میزان سختی از دستگاه خارج نمایند.

اما با این حال باز هم ممکن است طعم آب با ذائقه برخی افراد جور در نیاید و تصور کنند آب تصفیه شده کمی بی مزه است و یا حتی رو به تلخی می رود.

دلیل این موضوع این است که سختی آب مصرفی قبل از استفاده از سیستم تصفیه آب از این مقدار بسیار بالاتر بوده و بدلیل اینکه مدت ها از آب سخت استفاده کرده اید طعم و مزه آب های نرم کمی ناخوشایند به نظر می رسد.

در واقع هر چقدر سختی آب از 80 ppm به سمت بالاتر برود آب برای برخی از مصرف کنندگان گوارا تر به نظر می رسد.

استفاده از فیلتر مواد معدنی از مناسب ترین راه حل ها جهت بالا بردن سختی آب است. این فیلتر می تواند سختی آب را تا حدود   10-30 ppm بالاتر ببرد.

البته دقت داشته باشید میزان املاح معدنی اضافه شده توسط فیلتر مینرال، به سنگ های استفاده شده در فیلتر بستگی دارد.

فیلتر قلیایی یکی دیگر از فیلترهایی است که با افزودن مواد معدنی ضمن اینکه PH آب را بالاتر می برد بلکه سختی آب را نیز تا حدودی افزایش می دهد.

شیر میکس از دیگر قطعاتی است که می توانید با تنظیم آن سختی آب را به 100 ppm  برسانید. شیر میکس با افزودن آب تصفیه شده از فیلترهای پیش تصفیه به مخزن ذخیره سبب می شود تا سختی آب کمی بالاتر برود.

در واقع آبی که از فیلترهای پیش تصفیه عبور کرده است املاح معدنی درون خود را حفظ کرده است و به آب نسبتا خالص تبدیل نشده است.

روش های تغییر دادن سختی آب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

روش های تغییر دادن سختی آب در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط