روش هواگیری هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه سافت واتر

روش هواگیری هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه سافت واتر

برند سافت واتر (soft water) از معروف ترین و قدیمی ترین سازنده های دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد. این برند تایوانی سال ها در این زمینه فعالیت گسترده ای داشته است و با ساخت سیستم های بسیار با کیفیت توانسته است جایگاهی ویژه را در صنعت تصفیه آب کسب کند.

یکی از مشکلات دیده شده در سیستم های تصفیه آب خانگی سافت واتر هوا گرفتن هوزینگ های آن می باشد. در این صورت فیلترها به درستی کار نمی کنند و حتی گاهی ممکن است مانع از ورود آب به فیلتر های دیگر شوند.

اگر هوزینگ یا محفظه فیلتر دارای پیچ هواگیری باشد می توان با استفاده از پیچ گوشتی پیچ را کمی چرخاند و سپس اجازه دهید تا مقداری آب از هوزینگ خارج شود. البته ممکن است در برخی هوزینگ ها  کلید هواگیری از نوع فشاری باشد. در این صورت نیز با قرار دادن کلید به سمت پایین مقداری آب از هوزینگ خارج می شود.

در صورتی که هوزیگ فیلتر دارای پیچ هواگیری نباشد، برای هواگیری هوزینگ مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • با استفاده از آچار هوزینگ، اولین محفظه دستگاه را کمی شل کنید. توجه داشته باشید در این مرحله محفظه نباید به طور کامل باز شود و فقط عبور مقداری آب از قسمت بالای محفظه کافی می باشد.
  • پس از خروج آب محفظه فیلتر را با استفاده از آچار هوزینگ سفت کنید.

فیلترهای پیش تصفیه از جمله فیلتر الیافی، فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن بلاک به راحتی و با انجام نکات بالا هواگیری می شوند، حتی اگر هوزینگ فیلتر دارای کلید و یا پیچ هواگیری نباشد. اما روش هواگیری فیلترهای مینرال و فیلتر پست کربن کمی متفاوت می باشد و انجام هواگیری آن ها کمی مشکل تر از فیلترهای پیش تصفیه است.

روش هواگیری هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه سافت واتر

روش هواگیری هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط