زانویی ممبران ساده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

زانویی ممبران ساده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

زانویی ممبران ساده یکی از انواع اتصالات است که از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر استفاده می شود.

به طور کلی اتصالات زانویی در انواع مختلف چون زانویی پمپ، زانویی ممبران سوپاپ دار و زانویی ممبران ساده در سیستم های RO به کار برده می شوند.

زانویی ممبران ساده به گونه ای طراحی شده است که از آن تنها در محفظه های ممبران خانگی می توان استفاده کرد و برای نصب شیلنگ به پمپ و سایر بخش های دستگاه کاربردی ندارد.

این اتصال را با عنوان یک هشتم رزوه به یک چهارم فیتینگی نیز می شناسند.

در واقع به دلیل اینکه یکی از خروجی های این اتصال دارای رزوه 1.8 اینچی است تنها می توان از آن در محفظه ممبران خانگی استفاده کرد .

سمت دیگر اتصال که دارای فیتینگی 1.4 اینچی است برای نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی کاربرد دارد.

با توجه به اینکه از دو اتصال زانویی در خروجی هوزینگ ممبران استفاده می شود، برای نصب یا تعویض این اتصالات باید دقت داشته باشید، زیرا اگر با یکدیگر جابه جا شوند، فرآیند تصفیه آب کاملا بهم می ریزد.

اتصال زانویی ممبران ساده در مسیر خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران نصب می شود. در واقع همان مسیری که محدود کننده فاضلاب به آن متصل شده است محل نصب زانویی ممبران ساده می باشد.

با نصب این اتصال خروجی 90 درجه از هوزینگ ممبران گرفته می شود و می توان به راحتی و به صورت مستقیم شیلنگ تصفیه آب را به خروجی محفظه ممبران وصل کرد.

از آنجایی که آب با فشار بالا وارد هوزینگ می شود، این اتصال باید به گونه ای ساخته شود که تحمل فشار و دمای متغیر آب را داشته باشد و به راحتی دچار شکستگی و ترک نشود.

زانویی ممبران ساده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

زانویی ممبران ساده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط