زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلترهای آپشنال انواع مختلفی دارند و برخی از آنها به تنهایی یا به همراه فیلترهای دیگر در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر محافظ ممبران یکی از فیلترهای مکمل است که در مرحله چهارم و قبل از ممبران قرار می گیرد و وظیفه دارد با دقت بالایی ذرات معلق و ناخالصی های غیر محلول موجود در آب را جدا کند.

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران تحت شرایط مختلفی تغییر پیدا می کند، جایگاه این فیلتر در دستگاه بسیار مهم است و عدم تعویض به موقع آن می تواند سبب خرابی زود هنگام فیلتر ممبران شود.

در صورتی که با انتخاب یک فیلتر محافظ ممبران اصل و با کیفیت و با تعویض به موقع آن می توان به عملکرد هرچه بهتر ممبران و افزایش طول عمر آن کمک کرد.

طول عمر فیلتر محافظ ممبران به کیفیت فیلترهای پیش تصفیه الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک وابسته است. در واقع اگر این فیلترها وظیفه خود را به درستی انجام ندهند.

لایه های فیلتر محافظ ممبران با سرعت بالاتری کیپ می شوند و از طول عمر فیلتر کاسته می شود. عدم تعویض به موقع این فیلترها نیز می تواند در طول عمر فیلتر محافظ ممبران تاثیر گذار باشد.

سختی آب ورودی، میزان مصرف آب و مدت زمان استفاده از فیلتر در دستگاه از دیگر عواملی هستند که تاثیر بسزایی در تعیین طول عمر فیلتر محافظ ممبران دارند.

به عنوان مثال هرچقدر سختی آب ورودی به دستگاه بالاتر باشد، از طول عمر فیلتر محافظ ممبران کاسته می شود.

با در نظر گرفتن موارد فوق، به طور عمومی از فیلتر محافظ ممبران می توان تا حداکثر نه ماه استفاده کرد، پس از آن به دلیل اشباع شدن لایه ها بهتر است فیلتر محافظ ممبران را در زمان مقرر خود تعویض کرد.

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط