زمان تعویض مخزن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمان تعویض مخزن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

مخازن ذخیره از متعلقات اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمزمکعوس سافت واتر هستند که وظیفه دارند تا در طول شبانه روز آب تصفیه شده را با کیفیت اولیه، با فشار مناسب و با حجم کافی و معین در اختیار مصرف کننده قرار دهند.

در واقع تصورغلطی که درباره مخازن وجود دارد این است که مخازن تنها وظیفه ذخیره آب را برعهده دارند، در صورتی که این تنها بخشی از کار مخزن ذخیره است.

به بیان دیگر مخزن وظیفه دارد تا آب تصفیه شده و سالم را بدون ایجاد تغییرات منفی در بو و مزه ذخیره کند و در غیر این صورت مخزن استاندارد های لازم را دارا نمی باشد و بهتر است تعویض گردد.

مخازن ذخیره دائم العمر نیستند و برخلاف باور عمومی نمی توان همیشه از آن استفاده کرد.

با اینکه کیفیت اولیه در ساخت مخزن عاملی مهم برای تعیین طول عمر مخزن می باشد و مخازن مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر بسیار با کیفیت و بهداشتی هستند، اما علاوه بر کیفیت اولیه مخزن، عوامل مهمی دیگر در تعیین طول عمر این قطعه دخیل هستند که با توجه به آنها باید طول عمری معین برای تعویض مخزن مشخص کرد.

استفاده از فیلتر های اورجینال و با کیفیت و تعویض به موقع تمامی فیلتر های تصفیه یکی از راه کار های مهم برای بالاتر بردن طول عمر مخزن می باشد.

اگر فیلتر ها توان جذب آلاینده را نداشته باشند این آلودگی ها وارد مخزن ذخیره می شود و سبب ایجاد رسوب بر جداره مخزن می شوند.

طول عمر کاری مخزن از دیگر عوامل مهم می باشد که حتی اگر تمامی شرایط نگه داری مخزن ذخیره به درستی انجام شده باشد پس از سال ها استفاده مخزن کارایی خود را ازدست می دهد و استفاده طولانی مدت از مخزن باعث می شود که لایه ای از انواع آلاینده ها درون مخزن به وجود بیاید.

به همین دلیل پیشنهاد می شود مخزن ذخیره را برای کارایی بهتر و بهره وری بهتر از دستگاه حداکثر هر10 سال یک بار تعویض نمایید.

البته این در حالی است که مشکلاتی از قبلی ترکیدگی تیوپ درون مخزن و شکستگی بدنه برای مخزن به وجود نیاید که در آن صورت مخزن ذخیره حتی پس از 1 سال استفاده باید تعویض شود، زیرا دیگر قابلیت استفاده ندارد.

زمان تعویض مخزن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمان تعویض مخزن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی language:fa
  • زمان تعویض مخزن تصفیه آب

مطالب مرتبط