ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلترهای کارتریجی به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر درون محفظه ای به نام هوزینگ قرار می گیرند.

برای تعویض فیلترها و اینکه بتوانیم فیلترها را وارد محفظه نماییم یا از آن خارج کنیم، از قطعه ای به نام آچار هوزینگ استفاده می کنیم.

بنابراین آچار هوزینگ از قطعات پرکاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی است که مصرف کننده همواره به آن نیاز دارد و دائما مورد مصرف قرار می گیرد.

آچار هوزینگ از جنس پلاستیک است و ساختاری ساده دارد. آچار هوزینگ به صورت کلی از سه بخش دسته، حلقه انتقال فشار و گیره های آچار تشکیل شده است.

دسته آچار هوزینگ بخشی است که مصرف کننده با آن فشار لازم را برای باز و بسته کردن هوزینگ کنترل می کند.

در واقع دسته جهت وارد کردن فشار برای باز کردن و یا محکم کردن هوزینگ استفاده می شود. از آنجایی که این بخش از آچار همواره تحت فشار است باید مستحکم باشد و قابلیت تحمل فشار را داشته باشد.

زیرا همان گونه که گفته شد هنگام کار با این قطعه، عمده فشار وارد شده از دسته به این بخش منتقل می شود.

حلقه انتشار فشار، بخش جلویی آچار را تشکیل می دهد. این حقله به صورت دایره ای شکل ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده است که قطر داخلی آن از قطر خارجی کمتر است.

در واقع قطر داخلی باید با قطر محفظه فیلتر یکسان باشد تا به درستی اطراف هوزینگ را در بر بگیرد. فشاری که از سوی دست به دسته آچار منتقل می شود به صورت یکنواخت به دور این حلقه پخش خواهد شد.

گیره های آچار در اطراف زائده های آچار قرار گرفته اند و باعث می شوند تا فشار به صورت مستقیم به محفظه فیلتر وارد شود. این بخش از آچار درون قطر داخلی آچار با فاصله معین از هم قرار گرفته اند.

ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط