ساختار و عملکرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر آنتی باکتریال به عنوان فیلتر مکمل در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به کار برده می شود.

وجود این فیلتر در دستگاه به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که آب خروجی از سیستم 100% تصفیه شده است و کوچکترین میکروارگانیسم ها و ویروس های درون آب نیز از بین رفته اند.

با توجه به آمارهای بدست آمده در اغلب موارد سرویس و رسیدگی های مکرر در بازه های زمانی معین و مشخص به دستگاه انجام نمی شود و پس از چند سال استفاده از دستگاه تصفیه آب در خروجی آب تصفیه شده باکتری ها و میکروارگانیسم های مختلفی وجود دارد، به همین دلیل از فیلتر آنتی باکتریال به عنوان یک استریل کننده قابل اطمینان و قوی با قابلیت ضد قارچی و ضد باکتریایی استفاده می شود.

فیلتر آنتی باکتریال به تنهایی به صورت اینلاین ساخته می شود و از نظر ظاهری مشابه با سایر فیلترهای خطی چون مینرال و پست کربن است.

اما علاوه بر آن ساختار فیلتر آنتی باکتریال به اینکه کدام فیلتر از دستگاه را نقره اندود کرده باشد نیز بستگی دارد.

نقره به عنوان اصلی ترین ماده تشکیل دهنده این فیلتر استفاده می شود و حتی می توان از آن در فیلترهای دیگر بهره برد.

در واقع اگر فیلتر الیافی و بین رشته های پلی پروپیلن نقره اندود شده باشد، فیلتر الیافی با خاصیت آنتی باکتریالی به وجود می آید.

برای سایر فیلترهای تصفیه نیز به همین ترتیب است. در واقع فیلتر آنتی باکتریال از نظر ساختاری همانند سایر فیلترهایی می باشد که پوشش از جنس نقره بر روی آنها به کار برده شده است.

فیلتر پست کربن رایج ترین فیلتری است که نقره اندود شده و حتی قادر به خارج کردن میکروب های غیر فعال از آب می باشد.

ساختار و عملکرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط