ساختار و عملکرد فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر پست کربن (post carbon) به عنوان فیلتر اصلی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به صورت اینلاین ساخته می شود و در پنجمین مرحله از مسیر ورود آب به دستگاه قرار می گیرد.

فیلتر پست کربن دارای محفظه ای پلاستیکی و باریک می باشد که درون آن دانه های کربن فعال شده پر شده است. در واقع مهم ترین عامل در تعیین کیفیت این فیلتر نوع و جنس کربن به کار برده شده درون آن می باشد.

البته در برخی مواقع فیلتر پست کربن همانند فیلتر کربن بلاک طراحی می شود که در این صورت قدرت جاذب و دقت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

دقت داشته باشید کربن به کار برده شده درون این فیلتر لزوما باید از جنس مواد گیاهی باشد و طی فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی کاملا فعال شده باشد.

زیرا هر چقدر کیفیت کربن بالاتر برود، آب بهتر تصفیه می شود و قدرت جذب انواع آلاینده های شیمیایی نیز بالاتر خواهد رفت.

در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس با توجه به اینکه ظرفیت تولید آب در هر دقیقیه کم است، از مخزن برای ذخیره آب استفاده می کنند.

فیلترهای ممبران خانگی عموما در هر دقیقه 120 سی سی آب تصفیه می کنند و اگر مخزن در دستگاه وجود نداشته باشد مصرف کننده باید برای پر کردن یک پارچ حدودا 15 دقیقه منتظر بماند.

آبی که درون مخزن ذخیره می شود ممکن است ساعت های طولانی در مخزن ذخیره بماند و تا وقتی که مصرف کننده آب را برداشت نکند نیز آب همچنان درون مخزن وجود خواهد داشت، به همین دلیل از فیلتر پست کربن برای تصفیه مجدد آب استفاده می کنند.

و قرار دادن آن به این معنی است که اگر احیانا به آب طعم، بو و مزه نامطبوعی اضافه شده باشد آن را حذف کند و آب تصفیه شده را در اختیار شما قرار دهد.

ساختار و عملکرد فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط