ساختار و عملکرد فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر با استفاده از 5 فیلتر اصلی الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک، ممبران و پست کربن فرآیند تصفیه آب را کامل انجام می دهند.

اما با پیشرفت صنعت تصفیه آب و رواج استفاده از دستگاه ها، فیلترهای آپشنال دیگری مانند یو وی، قلیایی و غیره به برخی از دستگاه ها استفاده شده است که هر کدام از آنها به نوعی سبب ارتقاء کیفیت آب می شوند.

فیلتر UV از فیلترهای مکملی است که در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند و عموما در آخرین مرحله از دستگاه اضافه می شوند.

فیلترهای یو وی از نظر عملکرد و ساختار تقریبا مشابه با یکدیگر می باشند.

انواع مدل های فیلتر یو وی شامل یک لامپ یو وی داخلی می باشند که درون لامپ جیوه فعال وجود دارد و می تواند اشعه فرابنفش را با طول موج مناسب تولید کند.

محفظه فیلتر UV یا از جنس پلاستیک است و یا از استیل. البته نوع لامپ به کار برده شده درون این محفظه ها می تواند متفاوت باشد.

به عنوان مثال لامپ یو وی می تواند در هر دو طرف خود دارای سوکت باشد اما در برخی موارد نیز لامپ ها فقط در یک سمت خود مجهز به سوکت هستند و دیگر اینکه لامپ درون فیلتر چند وات است.

لامپ های یو وی در دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما 6 وات می باشند.

آب ورودی به فیلتر اشعه فرابنفش هیچ گونه تماسی با لامپ یو وی ندارد، بلکه لامپ تنها با تابش اشعه یو وی باعث می شود تا آب تصفیه شود و انواع میکروارگانیسم های درون آب را غیر فعال کند.

محفظه فیلتر UV یک ورودی و خروجی دارد و اندازه آنها برای دستگاه های تصفیه آب خانگی 1.4 اینچ است.

ساختار و عملکرد فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • دستگاه تصفیه آب خانگی uv language:fa

مطالب مرتبط