ساختار گیج فشار دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار گیج فشار دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

وجو گیج فشار در دستگاه به عنوان یک مزیت به حساب می آید، زیرا جزء قطعات اصلی دستگاه نیست و به عنوان یک قطعه کمکی باعث می شود تا بتوان در مدت زمان کوتاه تر عیب دستگاه را پیدا کرد و به صورت کلی از وضعیت دستگاه آگاهی پیدا کرد.

از آنجایی که فشار آب خروجی از پمپ نقش بسیار مهمی در میزان تولید آب، طول عمر ممبران و کیفیت آب خروجی دارد بهتر است عملکرد آن با استفاده از گیج سنجیده شود.

اغلب گیج هایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند از جنس استیل هستند و بدنه آنها از مقاومت و کارایی مطلوبی بهره مند است.

البته برخی دیگر از گیج ها از جنس برنج ساخته می شوند و کیفیت کمتری نسبت به انواع استیل دارند.

گیج هایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند از نوع روغنی هستند، روغن به کار برده شده در این گیج ها گلیسیرین است.

تقریبا تا 90% از فضای داخلی درون گیج از روغن پر شده است. وجود روغن باعث می شود تا ارتعاشات عقربه کاهش یابد و فشار دقیق تری از گیج فشار داشته باشیم.

عموما فشار سنج ها از 0-160 PSI و از 0-11 BAR مدرج شده اند، این درجه بندی عموما با دو رنگ قرمز و مشکی نشان داده می شود تا خواندن آن برای مصرف کننده آسان تر باشد.

عقربه گیج فشار با شروع کار پمپ تکان می خورد و میزان فشار آب خروجی را به طور همزمان برحسب دو واحد BAR و PSI به نمایش می گذارد.

گیج های فشار همچنین دارای یک رزوه بیرونی هستند که می توان با استفاده از آن، گیج را به راحتی بر روی براکت به صورت توکار یا روکار نصب کرد.

ساختار گیج فشار دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار گیج فشار دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط