سرشیری آب سافت واتر مدل HF211

سرشیری آب سافت واتر مدل HF211 :

سرشیری آب سافت واتر یک نوع فیلتر سرامیکی تصفیه آب است که بر سر شیرهای آب متصل می شود. ارزان قیمت و کار آمد است. این فیلتر توسط منافذ ریز موجود در خود قادر به جداسازی آلودگی، شن و ماسه و باکتری از آب است.

سرشیری آب سافت واتر با روش فیلتراسیونی که دارد در اکثر کشورها جایگاه خوبی پیدا کرده است زیرا در این روش باکتری ها و دیگر عوامل بیماری زا (پاتوژن ها) حذف می شوند.

شرکت سافت واتر یکی از مشهورترین شرکت های فعال در زمینه تصفیه آب دنیاست که فیلتر سرشیری آب یکی از محصولات خوب این شرکت است. سرشیری سافت واتر محصول کشور تایوان است.

این فیلتر بسیار کوچک است و در مصارف خانگی کاربرد دارد و از نوع تصفیه آب میکرو فیلتریشن است. فیلتر سرشیری آب سافت واتر چون سرامیکی است می توان آن را چند بار شستشو داد و نیازی به خرید دائم فیلتر ندارد. همچنین در داخل بسته این فیلتر یک پد مخصوص وجود دارد که می توان با آن فیلتر را تمیز کرد.

نکته : اگر پد مخصوص فیلتر را در دسترس ندارید می توانید با برس یا یک فرچه نرم آن را تمیز کنید. همچنین برای بهتر تمیز شدن فیلتر می توان از آب گرم استفاده کرد.

مواد پلاستیکی این فیلتر از جنس ABS با گرید خوراکی است.

بر روی فیلتر سر شیری سافت واتر یک دکمه وجود دارد که می توان به راحتی در هر زمانی که نیاز به فیلتر ندارید از شیر آب خود جدا کنید.

فیلتر این سرشیری را باید بعد از 1000 لیتر تصفیه آب تعویض کرد تقریبا حدود 4 الی 6 ماه یکبار می باشد.

سرشیری آب سافت واتر مدل HF211

سرشیری آب سافت واتر مدل HF211

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده همه ی قطعات و لوازم جانبی دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی می باشد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط