سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر برای نصب و راه اندازی نیازمند یک سری از قطعات اولیه و ضروری است که عموما به همراه دستگاه می آید.

نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب ابتدا از انشعاب گرفتن از یک منبع شروع شده تا در نهایت به شیر برداشت که محل خروج آب تصفیه شده است می رسد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس زیر سینکی سافت واتر از آب شهری تغذیه می شوند، آب ورودی به این دستگاه ها از لوله کشی آب منازل وارد می شود و سپس مورد تصفیه و فیلتراسیون قرار می گیرد.

برای گرفتن یک انشعاب یا خروجی اضافی از لوله کشی آب شهری نیاز به یک اتصال به نام سه راهی وجود دارد.

سه راهی هایی که برای انشعاب گرفتن از آب منازل مورد استفاده قرار می گیرند عموما از جنس استیل هستند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به لوله کشی آب شهری با قطر 3.4 اینچ متصل می شود.

سه راهی ها در واقع از دو بخش تشکیل شده اند و دارای دو قطعه مجزاء از هم می باشند، هر دو بخش های سه راهی استیل دارای ورود 3.4 اینچی هستند.

اما بر روی یکی از آنها سوراخی وجود دارد که برای نصب شیر ورودی مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع با نصب شیر ورودی به خروجی سه راهی استیل و با نصب شیلنگ ورودی به شیر ورودی ارتباط بین دستگاه و لوله کشی آب انجام می شود.

سه راهی استیل دو قلو که دارای دو بخش مجزاء است عموما زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر دستگاه تصفیه آب نیاز به گرفتن خروجی برای ماشین ظرفشویی یا لباسشویی باشد.

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

سه راهی استیل در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط