سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب صنعتی سافت واتر

سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب صنعتی سافت واتر

اصولا کلیدهای پرشرسوئیچ زمانی استفاده خواهند شد که شما با فشار سر و کار دارید و در نظر دارید در رنج خاصی از فشار، دستگاهی را خاموش و یا روشن کنید.

سوئیچ فشار بالا یا های پر شر سافت واتر قبل ازفیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب صنعتی قرار خواهد گرفت و وظیفه آن خاموش کردن پمپ دستگاه است.

 تا از بیهوده کار کردن پمپ در زمانی که منافذ فیلترممبران گرفته می شود و آب از آن فیلتر عبور نمی کند و باعث می شود فشار آب در آن  ناحیه بالا رود و یا زمانی که شیر دیس شارژ دستگاه تصفیه آب صنعتی بسته شود و فشار آب در قبل از ممبران بالا رود جلوگیری نماید.

باید دقت نمود که این مقدار فشار باید متناسب با نوع و طراحی دستگاه و ظرفیت آن باشد .

سوئیچ های فشار بالا در دستگاه تصفیه آب صنعتی سافت واتر طوری طراحی شده اند که با استفاده از کنترلر تابلو برق اگر فشار بالاتراز حد مجاز باشد که فیلتر ممبران را خراب می کند پمپ فشار قوی را خاموش می نماید.

فشار سوئیچ های پرشر سافت واتر با توجه به طراحی دستگاه باید بین 10 تا 70 بار تنظیم گردد.

در کل سوئیچ های پرشر از بوستر پمپ RO، پمپ فشار قوی ، غشای RO و سایر اجزای سیستم در برابر صدمات ناشی از فشار زیاد محافظت می کند.

سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب صنعتی سافت واتر

سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط