شاسی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شاسی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شاسی یا براکت قطعه ایی است  که تمامی قطعات و فیلترها روی آن نصب می شود. بر روی براکت دستگاه تصفیه آب سافت واتر فیلترهای مرحله 4، 5 و 6 و قطعاتی مانند پمپ تقویت کننده فشار، آداپتور برق و سوئیچ ها قرار می گیرد. بر روی لبه ی شاسی گیج فشار گذاشته می شود و در قسمت پایین شاسی سه فیلتر پیش تصفیه قرار می گیرد. جای گیج و فیلترهای پیش تصفیه از ابتدای تولید، تعبیه شده است. انواع متفاوتی از براکت برای دستگاه تصفیه آب به روش فیلتراسیون یا اسمز معکوس تولید می شود .

شاسی دستگاه تصفیه آب سافت واتر قابلیت جا به جایی و یا نصب بر روی دیواری را دارد و شاسی های قابل جا به جایی مناسب تر هستند زیرا سرویس و تعویض فیلترها آسان تر انجام می شود .

انواع شاسی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شاسی فلزی :

یکی از بهترین و محکم ترین شاسی ها می باشد که علاوه بر عدم سوراخ کردن کابینت ، حمل و جابه جایی آن نیز آسان است. قطعات دستگاه تصفیه آب چون در معرض آب و رطوبت است ممکن است بعد از چند وقت دچار زنگ زدگی شود که در این صورت لازم است تمام این قطعات روی شاسی سوار شوند تا مانع از زنگ زدگی آنها شود این شاسی از جنس فلز ضد زنگ است که به صورت ایستاده طراحی شده است و استحکام وزیبایی منحصر به فردی دارد .

شاسی پلاستیکی:

این شاسی از جنس پلاستیک ساخته شده است که می توان در مناطق جنوبی وشمالی که دارای رطوبت بسیار بالایی هستند استفاده کرد که دچار زنگ زدگی نمی شود .

شاسی فایبر گلاس :

این شاسی از جنس فایبر گلاس است که از الیاف شیشه ومواد پلیمری ساخته شده است از پشم شیشه به عنوان تقویت کننده این شاسی استفاده می شود که باعث مقاومت در برابر حرارت و انعطاف بالا است .

شاسی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شاسی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب  با کادری مجرب  در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط