شیر برداشت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

همه ی دستگاه های تصفیه آب خانگی از 6 فیلتر و تعداد زیادی از اجزا تشکیل شده اند تا آب خروجی مناسب به دست مصرف کننده برسد.قبلا گفتیم که آب شهری تا حدی تصفیه می شود ولی به دلایل مختلف مثلا قدیمی بودن لوله های آب و فاضلاب ممکن است آلودگی به آنها نفوذ کند ودر چنین شرایطی هم هیچ کجای دنیا از یک تصفیه آب به روش اسمز معکوس که گران است استفاده نمی کنند .

بنابر این موضوع بعد از این که آب در همه ی مراحل دیستگاه تصفیه آب گذر کرد و کاملا برای آشامیدن آماده شد ،نباید از همان شیر برداشت و لوله کشی ساختمان مورد مصرف قرار بگیرد به همین دلیل یک شیر برداشت جداگانه همراه با دستگاه تصفیه آب تعبیه شده است.

به طور کل همه ی اجزا به جزء مخزن تحت فشار و شیر برداشت روی شاسی یا پایه قرار می گیرد که این شیر برداشت به طور معمول روی سینک نصب می شود.

اجزا شیر برداشت شامل اهرم و الم و مغزی می باشد که بسیار حساس هستند زیرا برای آب نرم و بدون سختی تولید شده اند و ممکن است اگر آب با TDS بالا (بر اثر عملکرد نادرست فیلتر ها)از آن عبور کند به سرعت خراب و دچار نشتی شود.

از نظر جنس در دو نوع سرب یا برنج و استیل وحود دارد که اگر جنس با کیفیت بخواهیم استفاده کنیم باید از نوع استیل ضد زنگ باشد.

از نظر شکل ظاهری هم بسیار تنوع دارد :

شیر برداشت ستاره ای

شیر برداشت الم عصایی

شیر برداشت الم نیمه عصایی

شیر برداشت بلند یا کوتاه

شیر برداشت بزرگ ، کوچک با متوسط

و غیره

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط