شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

تمامی مخازن تحت فشاری که در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند،دارای یک فشار کاری می باشد که با توجه به جنس و نوع مخزن می تواند بین 7-10 psi تنظیم شود.

البته تمامی مخازن ذخیره دارای حداکثر فشار کاری می باشند که بیشتر از ان را نمی توانند تحمل کنند و عموما فشار کاری مخازن تا حداکثر 100 psi می باشد.

البته آستانه تحمل مخازن در برابر فشار در اکثر موارد توسط کارخانه سازنده اعلام می شود.

یکی از مشکلات رایجی که در اثر کاکرد طولانی مدت دستگاه ایجاد می شود،تخلیه شدن باد مخزن است و تخلیه باد مخازن در نهایت منجر به کاهش فشار آب خروجی از شیر برداشت می شود.

در این صورت لازم است مخازن مجددا سرویس شوند و باد مخازن با افزایش یا حتی کاهش فشار،تنظیم شوند.

از انجایی که مخازن به صورت پلمپ طراحی می شوند برای راحت تر شدن تنظیم فشار هوای مخزن از پیچی استفاده می شود که در زیر مخزن تعبیه شده است.

شیر تنظیم فشار هوا قطعه ای است که با استفاده ازان تنظیم فشار هوای درون مخزن انجام می شود.این پیچ دارای درپوشی می باشد که با برداشتن ان می توانید فشار هوای درون مخزن را افزایش یا کاهش دهید.

برای افزایش فشار هوای مخزن می توان با استفاده از تلمبه،مقدار معینی از هوا را به درون مخزن پمپاژ کرد و در صورتی که فشار مخزن از حد معمول بیشتر می باشد.

می توانید با وارد کردن قطعه ای نوک تیز به والف شیر تنظیم هوا،فشار هوای درون مخزن را کاهش دهید.

تنظیم فشار هوای درون مخزن ارتباط مستقیمی با حجم آب ذخیره شده درون مخزن و فشار آب خروجی از شیر برداشت دارد،به همین دلیل با تنظیم فشار مخازن می توانید بهره وری مطلوبی از دستگاه تصفیه آب داشته باشید.

شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شیر تنظیم فشار هوای مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط