شیر مخزن تصفیه آب خانگی سافت واتر softwater

شیر مخزن تصفیه آب خانگی سافت واتر softwater

انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز مکعوس سافت واتر (soft water) در انواع مختلف با تعداد فیلترهای متغیر، از یک مخزن تحت فشار استفاده می کنند.

مخازن از جنس پلاستیک یا استیل هستند و یا ترکیبی از پلاستیک و استیل است. یعنی ممکن است بخش بیرونی مخزن از جنس پلاستیک و لایه داخلی مخزن از جنس استیل باشد.

از نظر ظرفیت نیز مخازن از 2 تا 5 گالن برای دستگاه های تصفیه آب خانگی موجود هستند.

مخازن در ابتدا بدون شیر ارائه می شوند. شیر مخزن قطعه ای است که در بخش بالایی مخزن جهت ورود و خروج آب به داخل مخزن مورد استفاده قرار می گیرد.

در حالت کلی شیر مخزن یا در حالت باز قرار دارد و یا بسته است، در حالت عادی کارکرد دستگاه و فرآیند تولید آب، باز بودن شیر مخزن جهت ذخیره آب ضروری است اما در برخی موارد نظیر تعویض فیلترهای تصفیه، جا به جایی دستگاه و تعویض قطعات معیوب لازم است شیر مخزن در حالت بسته باشد.

دقت داشته باشید که برای جا به جایی مخزن هیچ گاه مخزن را از شیر آن نگیرید، زیرا ممکن است شیر بشکند و آب با فشار بالا خارج شود یا مخزن آسیب ببیند.

شیر مخزن عموما از جنس پلاستیک است و اهرمی به رنگ آبی دارد. میزان حرکت این اهرم برای باز و بسته کردن جریان آب به مخزن، یک چهارم دور یا نود درجه است.

شیر مخزن در واقع نوعی اتصال است که برای نصب شیلنگ و ایجاد ارتباط بین دستگاه و مخزن مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر مخزن تصفیه برای نصب شیلنگ ممکن است از اتصال فیتینگی یا اتصال مهره ای استفاده کرده باشد. البته نوع اتصال شیر مخزن ارتباطی با نحوه عملکرد مخزن ندارد و تنها در جهت نحوه نصب و خارج کردن شیلنگ به شیر ایجاد تفاوت می کند.

شیر مخزن تصفیه آب خانگی سافت واتر softwater

شیر مخزن تصفیه آب خانگی سافت واتر softwater

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط