شیر ورودی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شیر ورودی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

منشاء آب ورودی به تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر از منابع آب شهری و به طور معمول از لوله کشی آب زیر سینک ظرفشویی است.

برای انشعاب گرفتن از لوله زیر سینک از یک سه راهی استیل استفاده می شود، در واقع یکی از خروجی های سه راهی برای اتصال به دستگاه تصفیه آب خانگی به کار برده می شود.

قاعدتا شیلنگ تصیه آب به طور مستقیم به سه راهی متصل نمی شود، برای اتصال شیلنگ به لوله از  یک شیر ورودی استیل استفاده می شود.

شیر ورودی به یکی از انشعابات سه راهی وصل شده و از طریق آن می توان شیلنگ تصفیه آب را به شیر متصل کرد و منبع آب ورودی به دستگاه را تامین کرد.

شیر ورودی همچنین دارای یک اهرم است. اهرم شیر از جنس پلاستیک و عموما به رنگ آبی یا قرمز طراحی می شود، اهرم شیر ورودی برای قطع و وصل کردن جریان آب مورد استفاده قرار می گیرد.

این اهرم در حالت عادی باید باز باشد تا جریان آب به سیستم برقرار شود اما برای سرویس دستگاه و اقداماتی چون تعویض فیلترها، نصب قطعات جدید یا تعویض تجهیزات معیوب شیر ورودی باید در حالت بسته قرار بگیرد.

شیر ورودی به گونه ای طراحی شده است که تنها با چرخش یک چهارم دور اهرم یا 90 درجه می توان مسیر آب را کنترل کرد، در صورتی که این اهرم با شیلنگ تصفیه آب در حالت موازی قرار گرفته باشد.

جریان آب باز است و به اولین هوزینگ دستگاه وارد می شود، اما در صورتی که اهرم در حالت 90 درجه نسبت به شیلنگ قرار گرفته باشد، مسیر جریان آب بسته می شود.

شیر ورودی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شیر ورودی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آببه صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط