شیلنگ ها در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

شیلنگ ها در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

شیلنگ ها در دستگاه های تصفیه آب خانگی یا نیمه صنعتی نقش ارتباط دادن فیلتر ها، هوزینگ ها و برای انتقال آب (برای مثال انتقال آب تصفیه شده به شیر برداشت ) و غیره را ایفا می کنند. پس با این تعاریف شیلنگ یکی از پرکاربرد ترین و در عین حال ساده ترین قطعه در دستگاه تصفیه آب است.

شیلنگ ها در ابعاد مختلف :

مانند سایر قطعات دستگاه تصفیه آب، شیلنگ هم ابعاد و قطرهای مختلفی دارد. شیلنگ هایی که برای دستگاه تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد دارای قطر6 میلی متر و برای دستگاه های نیمه صنعتی افزایش پیدا کرده و به 9.5 میلی متر نیز می رسد.

در دستگاه های تصفیه آب سیستم لوله کشی مربوطه را لازم است که هرچند سال یک بار مورد بررسی قرار دهید و شیلنگ ها را حداقل هر5 سال یک بار تعویض نمایید. چون که باقی ماندن آب در شیلنگ ها ممکن است موجب ایجاد باکتری ها و تکثیر آن ها شود و این عامل می تواند خود بیماری زا باشد.

کیفیت، امری مهم در شیلنگ های تصفیه آب

دقت داشته باشید که شیلنگ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند چون که اگر از شیلنگ های بی کیفیت استفاده کنید باعث می شود که آب در جریان بو و مزه و طعم نامطلوبی را به خود بگیرد و حتما باید استاندارد های مورد استفاده برای مواد خوراکی را داشته باشد و توسط سازمان های معتبر مورد تایید قرار گرفته باشند.

میزان تحمل فشار شیلنگ ها

آستانه تحمل در شیلنگ های تصفیه آب خانگی باید 125 psi و در نیمه صنعتی باید 140 psi باشد.

شیلنگ های تصفیه آب به طور عمده سفید رنگ هستند اما رنگ های زرد، آبی ، قرمز و مشکی هم می تواند عملکرد صحیح را دارا باشند.

در دستگاه تصفیه آب سافت واتر از شیلنگ با قطر 1.4 اینچ و با آلیاژ و جنس بسیار مرغوب استفاده می شود.

شیلنگ ها در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

شیلنگ ها در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

  • خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد language:fa

مطالب مرتبط