طریقه هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

طریقه هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به طور معمول نیازی به هواگیری ندارند اما در بعضی مواقع ممکن است بعد از چند روز استفاده مشکلاتی برای دستگاه بوجود آید و اختلالاتی در روند تصفیه آب بوجود آورد.

به همین دلیل برای اینکه با این مشکلات برخورد نکنید پیشنهاد می شود از ابتدای نصب و یا زمان تعویض قطعات و فیلترها، هواگیری انجام شود.

اولین قطعه ای که نیاز است هواگیری شود هوزینگ های پیش تصفیه است که نحوه ی هواگیری هوزینگ ها به طور کامل در سایت قرار داده شده است اما اگر هوزینگ ها هواگیری نشوند.

ممکن است این هوا به مرور خارج نشود و در نزدیکی سنسور فشار محبوس شود.

در این حالت دستگاه خاموش نمی شود و یکسره کار می کند. برای رفع این مشکل باید شیلنگ تصفیه آب خروجی از ممبران و یا شیلنگ ورودی به سوئیچ فشار بالا را خارج کنید و اجازه دهید تا هوا و مقداری آب از آن خارج شود.

فیلترهای 5 و 6 نیز باید هواگیری شوند زیرا باعث می شوند آبی که از شیر برداشت خارج می شود به صورت ضربه ای بیرون آید و هوا درون آن باشد.

اگر با این مشکل روبه رو شدید و فیلترهای پست کربن و مینرال از قبل هواگیری نشده بودند باید شیلنگ تصفیه آب بین فیلتر 5 و 6 را خارج کنید و اجازه دهید کمی آب از آن خارج شود.

مخزن ذخیره را نیز به طور کامل خالی کنید و دوباره بعد از هواگیری فیلترهای بالای اجازه دهید پر شود.

یکی دیگر از مشکلاتی که در اثر هواگیری نکردن هوزینگ های پیش تصفیه بوجود می آید این است که هیچ آبی تولید نمی شود و وارد فیلتر ممبران نیز نمی شود .

در صورتی که پمپ تصفیه آب به درستی کار می کند. در این حالت هوا در بالای هوزینگ مرحله ی سوم حبس شده و اجازه ی خروج آب از این هوزینگ را نمی دهد.

باید هوزینگ مرحله ی سوم را کمی باز کنید و اجازه دهید آب از آن خارج شود ( این کار را باید در زمان فعالیت دستگاه انجام دهید)

اصل هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر همان هواگیری فیلترهای پیش تصفیه، هواگیری مخزن و هواگیری فیلترهای 5 و 6 است که به طور کامل در مطالب قبلی توضیح دادیم.

طریقه هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

طریقه هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • هوا گیری دستگاه تصفیه اب سافت واتر

مطالب مرتبط