طول و عرض لایه های غشایی ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

طول و عرض لایه های غشایی ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر ممبران یا غشاء نیمه تراوا چهارمین فیلتر از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر است که پس از فیلترهای پیش تصفیه قرار می گیرد و آب با ورود به این فیلتر مهم ترین مرحله فیلتراسیون را پشت سر می گذارد.

فیلتر ممبران کامل کننده دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس می باشد. در واقع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بدون وجود فیلتر ممبران معنا پیدا نخواهند کرد.

فیلتر ممبران متشکل از غشایی بسیار نازک است که عموما از سلولز یا غشاء پلی امیدی می باشد.

این غشاء بسیار حساس و نازک است و ذرات معلق و ماده شیمیایی کلر می تواند به سرعت سبب خرابی آن شود.

این غشاء به دور لوله اصلی فیلتر پیچیده شده است و آب با عبور از بین لایه های آن در نهایت به لوله داخلی می رسد و از فیلتر عبور می کند.

در واقع اگر غشاء ممبران از دور لوله باز شود طول آن می تواند به یک متر کمی بیشتر و یا کمتر برسد. طول غشاء ممبران با توجه به ظرفیت آبدهی آن تغییر پیدا می کند.

عرض لایه غشایی ممبران در فیلترهای ممبران خانگی 50 گالن یا 75 گالن بین 25 سانتی متر تا 28 سانتی متر متغیر می باشد. عرض و طول غشاء ممبران در فیلترهای ممبران نیمه صنعتی و صنعتی بسیار بیشتر و متفاوت با ممبران خانگی است.

البته علاوه بر غشاء لایه های توری بین این غشاء ها استفاده می شود که به عنوان هدایت کننده برای آب عمل می کنند.

به صورت کلی ساز و کار فیلتر ممبران با سایر فیلترهای تصفیه کاملا متفاوت است و از آنجایی که فیلتر اصلی دستگاه به حساب می آید باید کیفیت بالایی داشته باشد و در شرایط ایده آل کار کند.

طول و عرض لایه های غشایی ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

طول و عرض لایه های غشایی ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط