ظرفیت فلو فاضلاب برای فیلتر ممبران 50 گالن سافت واتر

ظرفیت فلو فاضلاب برای فیلتر ممبران 50 گالن سافت واتر

محدود کننده فاضلاب، محدود کننده جریان یا فلو فاضلاب به قطعه ای گفته می شود که در بخش خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران نصب می شود و وظیفه باریک کردن مجرای فاضلاب و محدود کردن میزان آب به فاضلاب را بر عهده دارد.

این قطعه در هر دستگاه تصفیه آب با توجه به ظرفیت فیلتر ممبران برای تنظیم میزان دور ریز و یا میزان تولید آب تصفیه شده به کار می رود.

بنابراین انتخاب درست آن برای جلوگیری از هدر رفت بیش از حد آب و درصد خلوص آب تصفیه شده بسیار مهم است.

میزان حجم تولیدی آب از دستگاه و همچنین سختی آب ورودی و کلیه املاحی که در آب موجود هستند برای تعیین و تنظیم میزان پساب خروجی از پوسته ممبران اهمیت دارد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر با توان تولید 50 گالن آب تصفیه شده در روز، مجهز به فلو فاضلاب 300 می باشند. البته این ظرفیت برای فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب 50 گالن زمانی جواب می دهد که سختی آب ورودی به دستگاه از 500 PPM کمتر باشد.

اگر ظرفیت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر همان 50 گالن باشد اما میزان املاح درون آب به1000 PPM  برسد فلو فاضلاب 300 مناسب نمی باشد و بهتر است از فلو فاضلاب 400 یا 450 سی سی در دستگاه استفاده شود.

محدود کننده جریان یا فلو فاضلاب 400 به این معنی است که این قطعه مجرای فاضلاب را تا حدی محدود می کند که در هر دقیقه تنها 400 سی سی آب از هوزینگ ممبران خارج می شود.

دقت داشته باشید که انتخاب نوع مناسب محدود کننده جریان به تجربه و دقت بالا و مهارت کافی نیاز دارد، زیرا کم و زیاد شدن میزان فاضلاب خروجی می تواند راندمان دستگاه را با مشکل مواجه کند.

ظرفیت فلو فاضلاب برای فیلتر ممبران 50 گالن سافت واتر

ظرفیت فلو فاضلاب برای فیلتر ممبران 50 گالن سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط