ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی سافت واتر

ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی سافت واتر

سافت واتر (soft water) برندی معروف و همچنین معتبر در صنعت گسترده تصفیه آب و فاضلاب می باشد. به جرعت می توان گفت سافت واتر از قدیمی ترین تولید کنندگان سیستم های تصفیه آب خانگی است و سال ها با ارائه محصولات بسیار با کیفیت توانسته است به جایگاه بسیار ویژه ای دست پیدا کند.

اغلب سیستم های تصفیه آب خانگی سافت واتر مطابق با به روزترین و پیشرفته ترین روش تصفیه یعنی اسمز معکوس کار می کنند. فرآیند اسمز معکوس طی تکمیل عملیات خود نیازمند ابزارها و قطعات بسیار مختلفی می باشد. قطعاتی از جمله پمپ، آداپتور، شیر برقی، گیج فشار، محدود کننده فاضلاب و غیره

محدود کننده فاضلاب یا فلو فاضلاب قطعه ای است که وظیفه دارد تا آبی را که باید به فاضلاب تخلیه شود کنترل نماید. در واقع این قطعه متناسب با ظرفیت فیلتر ممبران و همچنین پمپ دستگاه انتخاب می گردد.

فلو فاضلاب ها بر اساس میزان آبی که در هر دقیقه خارج می نمایند طبقه بندی می شوند. به صورت جزئی تر هر چقدر ظرفیت فیلتر ممبران سیستم بالاتر برود میزان آب تولیدی دستگاه نیز بیشتر شده و در نهایت فلو فاضلاب نیز باید حجم خروجی فاضلاب بالاتری را داشته باشد.

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مجهز به فیلتر ممبران با ظرفیت 50 گالن باشد، سیستم نیازمند فلو فاضلاب با ظرفیت 300 سی سی است. گاهی ممکن است در دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلتر ممبران 75 گالن نیز استفاده شود که در این صورت با توجه به حجم تولیدی بالاتر آب دستگاه نیازمند فلو فاضلاب 450 می باشد.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر نیز که دارای فیلتر ممبران با ظرفیت 100 گالن می باشند نیازمند فلو فاضلاب 550 می باشند و فیلتر ممبران های نیمه صنعتی 200 و 300 گالن نیز به ترتیب مجهز به فلو فاضلاب 1000 و 1400 می باشند.

ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی سافت واتر

ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط