ظرفیت فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس چه شرایطی انتخاب می شود؟

ظرفیت فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس چه شرایطی انتخاب می شود؟
یکی از عمده تفاوت های اصلی بین انواع فلو فاضلاب دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر، میزان محدود کننده است. ظرفیت این قطعه باید با محاسبات دقیق انجام شود زیرا در راندمان دستگاه تصفیه آب و طول عمر فیلتر ممبران نقش بسیار مهمی دارد.
پیشنهاد می شود انتخاب این قطعه را فقط به کارشناس تصفیه آب بسپارید تا با تجربه و دانش کافی و با در نظر گرفتن عوامل مختلف مناسب ترین نوع محدود کننده جریان (فلو فاضلاب) دستگاه تصفیه آب خانگی را انتخاب کند، در این صورت هم میزان تولید آب تصفیه شده و میزان دور ریز فاضلاب در حالت نرمال قرار می گیرد.
ظرفیت فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس شرایط زیر انتخاب می شود :
ظرفیت ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی اولین و اصلی ترین عامل در انتخاب محدود کننده فاضلاب است. طبق قائده کلی یک محدود کننده فاضلاب 300 برای ممبران 50 گالن مناسب است. یا مثلا محدود کننده فاضلاب 600 برای فیلترهای ممبران نیمه صنعتی 100 گالن مناسب می باشد.
با این حال انتخاب محدود کننده فاضلاب فقط به ظرفیت ممبران محدود نمی شود و به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.
با توجه به جنس غشاء ممبران و میزان تحمل آن در برابر آب سخت می توان خروجی پساب را افزایش داد. با این کار طول عمر ممبران نیز بالاتر خواهد رفت. سختی آب خود به تنهایی می تواند بر انتخاب این قطعه تاثیر داشته باشد، در صورتی که سختی آب بسیار بالا باشد می توان محدود کننده فاضلاب را با ظرفیت بالاتر انتخاب کرد تا طول عمر ممبران نیز افزایش یابد.
بین توان پمپ تصفیه آب خانگی و فلو فاضلاب نیز ارتباطی وجود دارد، در صورتی که پمپ قادر به ایجاد فشار مورد نیاز ممبران نباشد، می توان محدود کننده فاضلاب را با ظرفیت کمتر انتخاب کرد، در این صورت میزان پساب خروجی کمتر خواهد شد و در نتجه فشار آب درون هوزینگ ممبران بالاتر خواهد رفت.
نوع املاح موجود در آب، طول عمر مورد نظر برای ممبران، مقدار حجم آب تصفیه شده مورد نظر از دیگر عوامل تاثیر گذار در انتخاب محدود کننده جریان هستند.

ظرفیت فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس چه شرایطی انتخاب می شود؟

ظرفیت فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس چه شرایطی انتخاب می شود؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط