ظرفیت محدود کننده جریان فاضلاب برای فیلتر ممبران 75 گالن سافت واتر

ظرفیت محدود کننده جریان فاضلاب برای فیلتر ممبران 75 گالن سافت واتر

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله سیستم های تصفیه آب سافت واتر مجهز به فیلتر ممبران 50 گالن هستند. یعنی مقدار و توان تولید آب تصفیه شده در هر روز توسط دستگاه به 50 گالن می رسد.

البته این ظرفیت اسمی است و بنا به شرایط مختلفی، میزان حجم آب تصفیه شده به کمتر از 50 گالن می رسد.

با این حال برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مجهز به فیلتر ممبران 75 گالن هستند. با اینکه 50 گالن آب تصفیه شده در روز پاسخگوی نیاز خانواده است اما این حجم از آب تصفیه شده به عنوان مزیتی برای این سیستم ها به حساب می آید.

محدود کننده جریان فاضلاب (فلو فاضلاب) یکی از قطعاتی است که بعد از هوزینگ ممبران تمامی دستگاه های اسمز معکوس نصب می شود.

این قطعه وظیفه دارد تا خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران را کنترل کند و در هر دقیقه به حجم مشخصی از فاضلاب ناشی از فیلتراسیون ممبران اجازه عبور بدهد. در واقع اگر مسیر جریان خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران باز باشد آب با فشار بالا خارج می شود و فرآیند اسمز مکعوس شکل نمی گیرد.

ظرفیت محدود کننده فاضلاب نقش مهمی در فرآیند تصفیه آب دارد، بنابراین باید با توجه به کیفیت آب و ظرفیت ممبران انتخاب شود.

ظرفیت محدود کننده جریان فاضلاب برای فیلتر ممبران 75 گالن سافت واتر حدود 450 سی سی می رسد. یعنی فلو فاضلاب 450 برای این سیستم مناسب است، البته این در شرایطی است که سختی آب ورودی زیر 800 ppm  باشد و در صورتی که سختی آب از 1000 ppm  بالاتر برود بهتر است محدود کننده جریان 500 سی سی انتخاب شود.

ظرفیت محدود کننده جریان فاضلاب برای فیلتر ممبران 75 گالن سافت واتر

ظرفیت محدود کننده جریان فاضلاب برای فیلتر ممبران 75 گالن سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط