عایق بندی شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به چه شکل است ؟

عایق بندی شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به چه شکل است ؟

شیر برداشت یا شیر مصرف یکی از قطعات اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر است و برای مصرف آب تصفیه شده مورد استفاده قرار می گیرد.

این شیر عموما بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود و به واسطه شیلنگ با دستگاه تصفیه آب خانگی ارتباط می گیرد.

شیرهای برداشت در انواع مختلفی چون ستاره ای و اهرمی ساخته می شوند و فارغ از اینکه چه مدل و رنگی دارند، دارای ساختاری عمومی هستند و  و نحوه نصب آنها بر روی سینک به یک شکل است.

با توجه به اینکه جریان آب در شیر برداشت همواره برقرار است، پس احتمال نشتی آب از بخش های مختلف شیر وجود دارد، به همین دلیل برای کاهش احتمال نشتی از ابزار مختلفی برای عایق بندی شیر استفاده می کنند.

شیر برداشت دارای بخشی به نام لوله زیرین است که در قسمت زیر سینک نصب می شود. بنابراین بخشی که با دستگاه تصفیه ارتباط برقرار می کند مربوط به زیر شیر است و بخش بالایی شیر که فلکه و بدنه اصلی شیر را تشکیل می دهد بر روی سینک و در معرض دید قرار خواهد گرفت.

در بخش بالایی شیر برداشت ابتدا از یک واشر پلاستیکی استفاده می کنند و بر روی آن عموما واشر پلاستیکی بزرگتری قرار می دهند.

بر روی هر دو این واشرها صفحه ای از جنس استیل قرار می گیرد که علاوه بر عایق بندی سبب زیبایی شیر برداشت نیز می شود.

بخش زیرین شیر که در زیر کابینت قرار می گیرد به ترتیب دارای واشری پلاستیکی سخت است و زیر آن واشری از جنس فلز و از نوع فنری قرار می گیرد.

زیر واشر فلزی از مهره فلزی استفاده می شود که مغزی کوچکی را در خود جای می دهد. مجددا از مهره ای زیر مغزی استفاده می کنند و سپس شیلنگ تصفیه از بین تمامی آنها عبور می کند.

مهره انتهایی سبب محکم شدن شیلنگ به لوله زیرین شیر برداشت می شود.

عایق بندی شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به چه شکل است ؟

عایق بندی شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به چه شکل است ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط