عدد نرمال گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عدد نرمال گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی مجهز به گیج فشار می باشند. فشار سنج تصفیه آب به صورت گیج عقربه دار است. وجود گیج فشار در دستگاه تصفیه آب یکی از مزایای دستگاه به شمار می رود و نبود آن نقص و ایرادی در عملکرد تصفیه به وجود نمی آورد اما اگر سیستمی مجهز به گیج فشار باشد دارای نقطه مثبتی است. گیج های فشار وظیفه دارند تا فشار آبی که از سمت پمپ دستگاه به آب وارد می شود را نشان دهند. آب با فشار ایجاد شده توسط پمپ به فیلتر ممبران می رسد. فیلتر ممبران که اصلی ترین مرحله تصفیه آب به روش اسمز معکوس است برای عملکرد نیازمند شرایط خاصی بوده که یکی از آنها این است که فشار آب در این فیلتر باید از  50psi  بالاتر باشد. پس گیج فشار به نوعی می تواند عیوب دستگاه را نیز نشان دهد یعنی با قرار گرفتن عقربه گیج فشار بر روی اعداد می توان میزان دقیق این فشار را مشاهده کرد و در صورت لزوم به تعمیر و رفع عیوب دستگاه پرداخت.

گیج های فشار از نظرساختاری به دو دسته تقسیم می شوند :

  • گیج فشار روغنی

  • گیج فشار معمولی (خشک)

درون گیج های روغنی ماده ای به نام گلیسیرین وجود دارد و وجود روغن گلیسیرین سبب می شود تا عقربه گیج، ارتعاش های زیادی را نداشته باشد. البته یکی دیگر از مزایای گیج فشار روغنی نسبت به گیج فشار معمولی طول عمر بالاتر آن نیز است.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی و همچنین دستگاه تصفیه آب سافت واتر عقربه گیج فشار باید بر روی عددی کمتر از  125 psi و بیشتر از 50psi  باشد. اگر فشار آب از 50psi  کمتر شود آب با فشار لازم به فیلتر ممبران نخواهد رسید و در نتیجه فیلتر ممبران به درستی کار نمی کند و اگر عقربه از  125psi  بیشتر شود احتمال ترکیدگی هوزینگ های دستگاه وجود دارد.

عدد نرمال گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عدد نرمال گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط