علت بوی ناخوشایند آب از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت بوی ناخوشایند آب از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر به طور معمول باعث بهبود در طعم، رنگ و بوی ناخوشایند آب می شوند و آبی که تولید می کنند بسیار گوارا و شفاف است.

اما چند علت وجود دارد که باعث می شود آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بوی ناخوشایندی به خود بگیرد.

استفاده طولانی مدت از دستگاه تصفیه آب سافت واتر باعث فرسوده شدن یکسری از قطعات و اتصالات می شود.

این فرسودگی باعث ایجاد آلودگی های میکروبی در قسمتی از دستگاه می شود و بوی ناخوشایندی به آب می دهد، برای رفع این مشکل می توانید از فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه استفاده نمایید.

همچنین استفاده از فیلترهای بی کیفیت در دستگاه تصفیه آب سافت واتر می تواند به آب بو و طعم ناخوشایندی دهد. حتما در هنگام تعویض فیلترها به کیفیت و اصل بودن آن توجه نمایید.

مورد دیگری که باعث بو گرفتن آب می شود دیر تعویض کردن فیلترهاست.

اگر فیلترهای تصفیه آب سافت واتر را به موقع تعویض نکنید باعث رشد آلاینده های میکروبی در هوزینگ فیلتر و قسمت های مختلف دستگاه می شود. پس حتما سر زمان مقرر فیلترها را تعویض نمایید.

اگر به مدت طولانی از دستگاه تصفیه آب استفاده نکنید و آب در مخزن و دستگاه راکد بماند باعث بو گرفتن آب می شود.

بهتر است به طور کامل آب درون مخزن را خالی نمایید و شیر برداشت را به مدت 15 دقیقه باز بگذارید تا آب به طور کامل خالی شود.

اکنون باید بررسی کنید که کدام قسمت از دستگاه باعث آلودگی شده است.

ابتدا فیلترهای اینلاین را از مدار خارج کنید، یعنی شیلنگ خروجی از فیلتر ممبران را جدا کرده و به شیر برداشت متصل کنید.

آب را چند لحظه باز بگذارید اگر بوی ناخوشایند آب رفع شد یعنی ایراد از فیلترهای 5 و 6 است درنتیجه باید آنها را تعویض نمایید.

اگر برطرف نشد باید هوزینگ های پیش تصفیه را به ترتیب بررسی کنید و فیلترهای آن را تعویض نمایید. قطعات و شیلنگ های قدیمی را تعویض کنید تا مشکل آلودگی به طور کامل برطرف شود.

در آخر اگر باز بوی بد از بین نرفت باید مخزن را تعویض کنید. زیرا مخزن قابل شستشو نیست و اگر دچار آلودگی شود باید تعویض شود.

علت بوی ناخوشایند آب از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت بوی ناخوشایند آب از دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط