علت خروج دائمی پساب از دستگاه تصفیه آب سافت واتر

علت خروج دائمی پساب از دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس در حالت عادی و فقط زمانی که دستگاه تصفیه آب روشن است، پساب از محدود کننده فاضلاب خارج می شود. اما گاهی دیده می شود که خروجی فاضلاب به طور دائمی برقرار است و این خود مشکلی در سیستم های تصفیه آب محسوب می شود.

دستگاه های تصفیه آب سافت واتر (soft water) از نظر کیفیتی در درجه بالایی قرار گرفته اند با اینکه تمامی قطعات و تجهیزات این برند توسط سازمان های بین المللی تایید شده اند اما گاهی دیده می شود که مشکلات و اختلالاتی در سیستم به وجود می آید. برای رفع مشکل نام برده شده در سیستم لازم است موارد زیر را بررسی کنید.

خرابی شیر برقی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

پس از اینکه آب تصفیه شده به مقدار لازم تولید شود و سپس در مخزن ذخیره شود، برق دستگاه قطع شده و شیر برقی مسیر جریان آب را می بندد. اگر شیر برقی خراب باشد و قادر به بستن مسیر آب نباشد، حتی پس از اینکه دستگاه خاموش شود جریان آب برقرار است و آب از طریق فلو فاضلاب خارج می شود.

خرابی چهار راهی مکانیکی

چهار راهی مکانیکی نیز وظیفه ای مشابه با شیر برقی دارد. در واقع چهار راهی مکانیکی بر اساس اختلاف فشار آب ورودی و همچنین آب تصفیه شده جریان آب را باز می کند و یا می بندد. اگر چهار راهی مکانیکی خراب باشد نمی تواند جریان آب را ببندد و حتی پس از اینکه دستگاه خاموش باشد، آب وارد دستگاه شده و از طریق محدود کننده جریان فاضلاب خارج می شود.

خرابی زانویی یک طرفه ممبران

اتصال یک طرفه ای در خروجی آب تصفیه شده از هوزینگ فیلتر ممبران وجود دارد. اگر این اتصال خراب شده باشد آب تصفیه شده از خروجی ممبران خارج نمی شود و در نتیجه باعث خروجی دائمی آب از فاضلاب می شود.

علت خروج دائمی پساب از دستگاه تصفیه آب سافت واتر

علت خروج دائمی پساب از دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط