علت داغ کردن پمپ تصفیه آب سافت واتر softwater

علت داغ کردن پمپ تصفیه آب سافت واتر softwater

با اینکه محصولات و تجهیزات به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند اما گاهی به دلیل عدم آگاهی مصرف کننده و به علت عدم رسیدگی و سرویس دستگاه برخی از قطعات دچار آسیب می شوند و کارایی و توان خود را از دست می دهند.

فیلتر ممبران فشردگی و تراکم بسیار بالایی دارد و همین موضوع سبب می شود تا آب با فشار معمولی نتواند از آن عبور کند، به همین دلیل از پمپ برای تامین فشار آب و ایجاد فرآیند اسمز معکوس استفاده می کنند.

پمپ وظیفه عبور دادن آب با فشار بالا را دارد. اما گاهی اوقات به دلیل وجود مشکلات پیش آمده ممکن است کار نکند و دچار مشکل شود. در این صورت بهتر است هر چه سریع تر نسبت به رفع مشکل پمپ اقدام نمایید.

داغ شدن بیش از حد پمپ می تواند یکی از نشانه های خرابی آن باشد. گاهی پمپ های تصفیه آب خانگی بر اثر کارکرد زیاد فرسوده می شوند و بلبرینگ هایی که در بخش کلگی قرار دارند به صدا می افتند. خراب شدن بلبرینگ ها سبب گرم شده و داغ کردن پمپ می شوند.

در برخی از موارد نیز ممکن است مسیر آب در دستگاه تصفیه بعد از پمپ گرفته شود، در این حالت به علت کارکرد بالای پمپ و عدم عبور آب، پمپ داغ می کند.

کیفیت پایین و فرسودگی آداپتور نیز سبب می شود تا ولتاژ کاری آن تغییر پیدا کند و قادر به ایجاد جریان برق یکنواخت نباشد، تغییر ولتاژ برق ورودی سبب داغ کردن پمپ می شود و در این حالت تعویض آداپتور یا ترانس برای رفع این مشکل ضروری است.

علت داغ کردن پمپ تصفیه آب سافت واتر softwater

علت داغ کردن پمپ تصفیه آب سافت واتر softwater

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط