علت وجود حباب بلافاصله پس از نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت وجود حباب بلافاصله پس از نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و مصرف کنندگان بابت کیفیت و کارایی بالای این دستگاه رضایت کامل دارند.

گاهی اوقات نشانه هایی وجود دارد که می تواند از مشکل خاصی در دستگاه نشات گرفته باشد، به عنوان نمونه گاهی مصرف کننده ممکن است پس از نصب دستگاه تصفیه آب با حباب های ریزی که درون آب خروجی از دستگاه وجود دارد مواجه شود.

علت وجود این حباب ها به دلیل وجود هوا در حفره های ریزی است که بروی ممبران وجود دارد و پس از اینکه آب در فیلترها و فیلتر ممبران پر شود.

آب جایگزین هوا شده و هوای به دام افتاده در منافذ به صورت حباب های ریز از آب خروجی از دستگاه خارج می شود.

تا زمانی که هوا درون فیلترها به دام افتاده باشد، این هوا به شکل حباب های ریز خارج می شود، اما زمانی که تمامی حجم هوا از فیلترها به همراه آب خارج شود.

هیچ حبابی در آب خروجی از سیستم مشاهده نخواهد شد. البته مدت زمانی که لازم است تمامی هوا از فیلترها خارج شود با توجه به عوامل مختلفی مانند نوع دستگاه، نوع فیلترها و ممبران، مدت زمان استفاده از دستگاه و میزان فشار هوا تفاوت پیدا خواهد کرد.

در اغلب موارد از لحظه نصب دستگاه تا نهایتا دو هفته طول خواهد کشید تا این حباب ها در آب خروجی ناپدید شوند.

دقت داشته باشید این موضوع در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده می شود و هیچ جای نگرانی وجود ندارد و هیچ گونه تاثیری در بهداشت آب خروجی از دستگاه ندارد.

علت وجود حباب بلافاصله پس از نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت وجود حباب بلافاصله پس از نصب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط