علت کارکرد یکسره پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت کارکرد یکسره پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

پمپ جز اصلی ترین قطعات تشکیل دهنده دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس می باشد که کمپانی سافت واتر از بهترین و با کیفیت ترین نوع در دستگاه های تصفیه آب خانگی خود استفاده کرده است،به همین دلیل این پمپ ها با راندمان کاری بالا و بدون صدا و لرزش کار می کنند و به خوبی قادر هستند تا فشار معینی را برای اب ورودی به ممبران فراهم کنند.

به جهت اینکه پمپ یکی از اجزا اصلی دستگاه می باشد و نقش مهمی در شروع فرآیند تصفیه آب دارد بهتر است شرایطی برای پمپ فراهم شود تا بدون فشار کاری بالا و شرایط سخت کار کند.

در این شرایط هم پمپ از طول عمر بالاتری بهره مند می شود و هم بدون مشکل به کار خود ادامه می دهد.

گاهی دیده می شود که پمپ تصفیه به صورت یکسره و بدون اینکه خاموش و روشن شود کار می کند.در صورت برخورد با این مشکل بهتر است موارد زیر را چک کنید و از کارکرد مدام پمپ جلوگیری کنید.

اگر سوییچ فشار بالا خراب باشد،فشار ناشی از پر شدن مخزن را تشخیص نمی دهد و قادر به قطع جریان برق پمپ نمی شود.

این سوییچ وظیفه دارد تا هنگامی که مخزن ذخیره پر از آب تصفیه شده شود،به پمپ دستور قطع جریان برق و خاموش شدن را بدهد.

در صورتی که پمپ دستگاه یکسره کار کند،بهتر است ابتدا این سوییچ را از نظر سلامت چک کنید.

کم بودن فشار مخزن ذخیره سبب می شود تا حجم بیشتری از آب درون مخزن ذخیره شود و به همین علت کارکرد پمپ تصفیه طولانی تر شده و دیر تر از حد معمول خاموش می شود،به همین دلیل بهتر است تا فشار مخزن را بین 10-12 psi  تنظیم نمایید.

علت کارکرد یکسره پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

علت کارکرد یکسره پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط