علت کم شدن فشار آب در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

علت کم شدن فشار آب در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

ممکن است در دستگاه تصفیه آب شما فشار آب خروجی از شیر کاهش یابد که این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که شامل موارد زیر است:

شکستگی در مخزن ذخیره هوا سافت واتر

دیواره داخلی دستگاه تصفیه آب دارای یک تیوپ هوادار است که اگر این محفظه هوادار سوراخ شود آب درون مخزن نمی تواند به طور کامل خارج شود و مقداری از آن در مخزن باقی می ماند.

گرفتگی فیلترهای نهایی سافت واتر:

اگر مشکل افت فشار دستگاه تصفیه آب ناشی از هوای کم مخزن باشد می توان این مشکل را با شارژ هوای مخزن برطرف کرد. اگر این مورد را بررسی کردید و مشکل از آن نبود علت کم شدن فشار آب تصفیه شده می تواند فیلترهای دستگاه تصفیه آب باشد.

اگر فیلترهای دستگاه دچار گرفتگی شوند فشار آب خروجی کاهش می یابد و دچار افت فشار می شود. فیلتر های نهایی شامل فیلتر ها ی پست کربن، کربن نهایی ، فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی می باشد.

فیلترهای قلیایی سافت واتر

برخی از فیلترها مانند فیلترهای قلیایی فشار آب تصفیه شده را کاهش می دهند تا آب با سرعت کمتری جریان پیدا کند و فیلتر به اندازه کافی وقت برای قلیایی کردن آب داشته باشد.

فیلترهای پست کربن و کربن نهایی سافت واتر

فیلتر های پست کربن ممکن است به علت گرفتگی داخلی فیلترها که دارای کیفیت مناسبی نیستند  باعث کاهش سرعت آب و کم شدن فشار آب تصفیه شده  شوند.

 این مشکل در بسیاری از دستگاه ها رایج است. برای حل این مشکل باید فیلتر را از دستگاه خارج کنید و تکان دهید و در جهت معکوس ببندید تا آب از آن عبور کند.

 اتصالات ورودی و خروجی فیلتر

این مشکل می تواند از اتصالات ورودی و خروجی فیلترها باشد که بیش از حد معمول پیچانده شده است. در این صورت اتصالات وارد فیلتر شده و مسیر آب را می بندند. برای حل این مشکل اتصالات را باز کنید و آن را دوباره ببندید.

علت کم شدن فشار آب در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

علت کم شدن فشار آب در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط