عملکرد شیر میکس سافت واتر

عملکرد شیر میکس سافت واتر

آب سالم فاکتورها و مشخصه های مختلفی دارد که یکی از این فاکتورها میزان سختی آن می باشد . سختی آب به مقدار مجموع یون های کلسیم و منیزیمی که در آب وجود دارند گفته می شود .

مقدار دقیقی که برای این مقدار تعیین شده است عددی بین 50 تا 170 می باشد که این عدد توسط سازمان استاندارد اعلام شده است . برای این که مقدار دقیق سختی آب را بدانیم می توانیم از دستگاه سختی سنج استفاده کنیم .

مقدار سختی آب اگر از 50 کمتر باشد ، آب طعم تلخی خواهد داشت و اگر از 170 بیشتر باشد ، سبب ایجاد بیماری های مختلف در بدن خواهد شد .

یکی از قطعاتی که در دستگاه تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، شیر میکس است . از شیر میکس برای تنظیم میزان سختی آب استفاده می شود .

شیر میکس در دو نوع پلاستیکی و فلزی ساخته می شود و محل قرار گیری آن بین فیلتر چهارم و پنجم دستگاه تصفیه آب می باشد .

عملکرد شیر میکس بدین صورت است که به آب خروجی از فیلتر ممبران که تمامی املاح و مواد اضافی از آن حذف شده است ، آب شهری که دارای مواد آلی است ، می افزاید و به کمک این قطعه سختی آب تنظیم می شود .

یکی از برندهای معتبر که دستگاه های تصفیه آب و قطعات مربوط به آن را تولید می کند ، برند سافت واتر می باشد .

این برند تولید کننده ی محصولاتی با کارکرد فوق العاده است و محصولات آن توسط سازمان های کنترل کیفیت مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است .

استفاده از شیر میکس سافت واتر بسیار توصیه می شود زیرا کیفیت آن تایید و از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است اما در مناطقی که آب لوله کشی سختی بالایی داشته باشد ، استفاده از شیر میکس توصیه نمی شود .

عملکرد شیر میکس سافت واتر

عملکرد شیر میکس سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط