عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلترهای کربنی نقش موثری در فرآیند فیلتراسیون آب در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی دارند.

فیلتر کربن اکتیو گرانول به عنوان یک ماده جاذب قوی عمل می کند و عموما جهت حذف ترکیبات شیمیایی و حذف طعم، بو، مزه و رنگ نامطبوع آب از آن بهره می برند.

فیلتر کربن فعال گرانول حاوی دانه های نسبتا ریز کربن است، این ذرات کربن فعال شده اند و بسیار متخلخل هستند.

درون ذرات کربن مساحت بزرگی فراهم شده است که در به دام انداختن آلودگی ها نقش موثری دارد. در واقع فضای داخلی کربن محیطی را فراهم کرده است تا آلودگی های شیمیایی درون آب جذب شوند و به دیواره ذرات کربن بچسبند.

کربن فعال شده گرانول دانه هایی نامنظم دارد و اندازه ذرات آن از 0.2 میلی متر تا 5 میلی متر متغیر هستند.

کربن هایی که بر پایه مواد گیاهی مانند پوسته نارگیل ساخته می شوند بیشترین کاربرد را در صنعت تصفیه آب دارند. کربن خام را با روش های مختلف فیزیکی و شیمیایی پردازش می کنند تا شبکه های بسیار ریزی درون آن به وجود بیاید.

کربن متخلخل با منافذ میکروسکوپی بسیار ریز توانایی بسیار قابل توجهی در جذب انواع مواد شیمیایی درون آب دارد.

استفاده از کربن برای تصفیه آب روشی بسیار قدیمی است و هزاران سال پیش برای تصفیه آب مورد استفاده قرار گرفته است.

هر کدام از انواع کربن با توجه به ترکیباتی از مواد اولیه، روش ها و میزان فعال سازی در موارد و برنامه های مختلفی در بهترین حالت کار می کنند.

همان گونه که گفته شد کربن فعال بر پایه پوسته نارگیل بالاترین درصد جذب کلر را دارد و برای تصفیه آب بهترین نوع کربن شناخته می شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر از جمله سیستم هایی هستند که فیلترهای کربنی به کار برده شده در آنها از مواد اولیه گیاهی درجه یک از جمله پوسته نارگیل تهیه شده اند و به بهترین حالت ممکن آب را به لحاظ شیمیایی تصفیه می کنند.

عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عملکرد فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط